"Zranione ptaki" odcinek 98. Ziści się koszmar Meryem i Leventa. Nurgül pojawi się w rezydencji w obstawie policji! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 98. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Doğan postanawia zapomnieć o Ayşe i na zawsze wyjechać. Jedna rozmowa sprawi, że porzuci swój dramatycznie brzmiący plan. Melis będzie się dwoić i troić, aby wykorzystać sytuację na swoją korzyść i zbliżyć się do Leventa. Nurgül z kolei będzie nękała Meryem i Leventa, który jej nie ufa. Kobieta pojawi się w rezydencji w obstawie policji! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 98. W ŚRODĘ, 10.08.2022, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 98.

Doğan postanawia zapomnieć o Ayşe i na zawsze wyjechać. Cemil i Ayşe odgrywają przed Bedriye skłóconych. Gdy w firmie obmyślają kolejne sceny dla babci, przypadkiem podsłuchuje ich Doğan, który przyszedł tam pożegnać się z Ayşe. Zaskakujące odkrycie sprawia, że Doğan rezygnuje z wyjazdu i odzyskuje nadzieję, na zdobycie ukochanej. Levent nie dopuszcza Nurgül do Ömera, wciąż nie mając co do niej pewności.

Levent postanawia prześwietlić Nurgül. Melis naciska na Tekina!Zobacz więcej

Meryem nie umie pozostać obojętna na ciągłe prośby Nurgül o zobaczenie się z synem i podsuwa Leventowi listy, które Nurgül rzekomo pisała do syna. Melis próbuje wykorzystać sytuację, żeby zbliżyć się do Leventa. Niespodziewanie Nurgül pojawia się w rezydencji w towarzystwie policji i twierdzi, że mieszkańcy siłą przetrzymują jej dziecko. Meryem udaje się ją przekonać do wycofania skargi, ale Nurgül daje mi tylko jeden dzień na wyjawienie chłopcu "prawdy".

Zobacz galerię

Bajkowe zaręczyny i ślub Ayşe i Cemila. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Luśka (gość)

  Czy w Turcji nie słyszeli o badaniach genetycznych.Przecież to by wszystko wyjaśniło.

  10.08.2022 19:04
 • Goha (gość)

  Meyrem powinna od początku już powiedzieć dla Methanoglu, że nie są rodzeństwem i dlaczego mieli by ich wtedy rozdzielić a teraz ta sytuacja może być dobrym pretekstem dla Meliski, żeby szczuć p.Uvliye, że ta dziewczyna specjalnie ukrywała to, żeby złapać Leventa na tego słodziaka a może jeszcze ta zmija uknuć taką intryge, że seniorka rzeczywiście będzie mogła rodzielić to rodzeństwo. Dziś Bahi sugerował Asly, że nie ten próg aby panicze hajtali się ze służkami a jak głupi da uwieść sie dla tej francy. Ta głupia gęś źle zrobiła, że powiedziała Huliozie o planie polowania na jej męża a nie pomyślała o tym jak tam ta odzyska zdrowie to może ją wyrzucić albo uprzykrzać jej zycie. Wydawało mi się, że Saracówna i Tekin są nie głupi a nie pomyśleli, że Levent może zarządać zrobienie testu DNA bo nie uwierzy, że Nurgul jest matką Omera przecież wiadomo, że nie jest naiwny i będzie szukac różnych dowodów nie to co Celikówna, że ona weźmie wszystko na gębę.

  09.08.2022 21:38
 • Aga (gość)

  I co już po miłości Levenciku? Co to było ,grypa sezonowa? U was tak szybko się dzieje, zakochujecie się ot tak i jeszcze szybciej odkochujecie? Notowania naszej Meyerem powinny w Twoich oczach wzrosnąć niczym na giełdzie! Twoje przywiązanie do Omera jest lepsze niż Meyerem? Ta dziewczyna wiele poświęciła na wychowanie w końcu obcego dziecka i trwało to 4 lata, a Ty ryczysz jak zraniony lew, podczas rozmowy z Nurgul Twoja ukochana stała jak słup soli, gdy Meliska nie wiedzieć czemu asystuje przy rozmowie i oczywiście siedzi niczym "księżniczka"! Okazałeś pogardę Meyerem i jak zwykle nie chcesz słyszeć żadnego wyjaśnienia, co robi Meliska (widzowie wiedzą, że ten dym to jej sprawka) ale Ty wiesz,że to nie jej sprawa i skąd zna Nurgul? Levenciku raz nazwałeś Meyerem złodziejką, a teraz kłamczuchą, a jeszcze parę godzin wcześniej chciałeś się z nią żenić! Jesteś nabzdyczonym gnojkiem i chyba mocno bym się zastanowiła na miejscu Meyerem! Okazuje się,że tylko Meliska "kocha" Cię miłością nieziemską i przypadkiem razem z tragarzami zawsze jest blisko Ciebie, dziwne!

  09.08.2022 15:44
 • Maniek (gość)

  Wygląda na to, że rozrywka bogoli są filmy hollywoodzkie i bollywoodzkie natomiast dla biedoty to seriale tureckie i latynowskie. Mogę sobie wyobrazić jak by służką starego samotnika, który jest łajdakiem i intrygantem była Asly to ona jak by chciała czegoś od niego to by poprosiła go na kolanach i jeszcze całowała by mu stopy. Natomiast Gonca z wdziękiem przyłorzyła by mu dłoń na barku przesuwając po tułowiu i rzuciła by taki tekst i to z kocim głosem nałożnicy: "miłościwy panie proszę cię daj mi kasę". Teraz rozumiem dlaczego seniorki chcą aby żonkami ich synów zostały wykształcone babki choć by wywodziły się z niższej sfery ponieważ takie osoby mają dobrze płatną pracę i nie muszą żyć z ich dochodu z rodzinnej firmy a taka prosta dziewucha była by na utrzymaniu paniczów a potem oskubała by ich z rodzinnego majątku i wtedy jaśnie panowie obudzili by sie z nocnikiem w ręku.

  09.08.2022 12:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×