"Zranione ptaki" odcinki 86-87. Bedriye na każdym kroku krytykuje Ayse! Levent daje kosza Melis! Co jeszcze wydarzy się w tureckim serialu pod koniec lipca? [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

"Zraniony ptaki" to nowy turecki serial, który polscy widzowie wręcz pokochali! Chyba wszyscy czekają, aż Levent i Meryem wyznają sobie miłość, ale to nie takie proste... Sprawdźcie, co wydarzy się w "Zranionych ptakach" pod koniec lipca. Publikujemy streszczenia i zdjęcia!

Multimedia

"Zranione ptaki" - od poniedziałku do piątku, o godz. 18:45 w TVP2

"Zranione ptaki", czyli "Yaralı Kuşlar", to nowy turecki hit, który możemy oglądać na antenie TVP 2. Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany.

Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

Yildiz ogłasza, że wychodzi za Halita. Matka pęka z dumy! Oto, co wydarzy się już pod koniec lipcaZobacz więcej

"Zranione ptaki" odcinki 86-87- co się wydarzy?

Streszczenia odcinków znajdziecie w naszej galerii!

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Roman z Gdańska jest zakochany! Opowiedział o swojej wybrance!Zobacz więcej

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Goha (gość)

  Moim zdanie p.Uvliye powinna załatwić robotę Meyrem u swoich znajomych na jakiś czas a na zastępstępstwo zatrudnić inną służkę, no bo jak zachoruje Asly czy Gulnaz to i tak dla trzeciej osoby nie uniknione było by usługiwać Meliski. Co Asly chciała na tym zyskać jak Saracówna rzuciła by się na Celikównę. Widać, że niziny w przeciwieństwie do bogoli nie pozwalają gościom panoszyć sie w ich domu. Służnie, że Neriman ustawia do pionu tą pseudo aktoreczkę bo według mnie ona nie ma żadnego talentu teatralnego a tak się puszy, na miejscu Tekina nie uwierzyła bym jaką odegrała scenę na próbę. Cemil powinien u Ayse w pokoju załatwić sobie materac do spania bo ta babka jego będzie non stop po nocy włóczyć sie po salonie no bo pić czy do łazienki.

  23.07.2022 07:50
 • Aga (gość)

  Lubię Twoje wpisy Maniek, ale nie zgadzam się z Tobą w jednym, Meyerem poświęciła się dla Omera, nie wiedząc kim jest i dla niego zrezygnowała nawet z dalszej nauki! Co prawda początkowo pomagała jej mama, ale jak wiemy wkrótce umierła.Meyerem ze skromnej pensji kelnerki utrzymuje siebie i dziecko nie kalkulując, że to na przyszłość zaprocentuje, szczerze kocha Omera. Zastanawia mnie jedno, jeśli tego chłopca oddadzą tej megierze (bo badania DNA również można sfałszować!) to jak ten maluch to odbierze? Przecież to straszne dla dziecka, jest ktoś kogo kocha i ufa...tu mam uwagę do Meyerem trzeba było porozmawiać z Leventem o chłopcu i zrobić wszystko, by mały nie doznał traumy! Cała dzielnica doskonale wie,że nie jest to brat Meyerem i jej przyjaciółka Ayse razem z mamą Safiye muszą to wiedzieć! Dzielnicowe kwoki zajmują się pierdołami, a tu "jakieś" dziecko u darmozjada Durmusa i co woda w gębach? Dziwne to wszystko! Ciekawe jak to rozegrają pomysłodawcy serialu? W rezydencji jak w tyglu, Meliska niemal ze złamaną nogą odgrywa cyrk, Bahadir (zawsze powtarzałam, że to bezkrytyczna poczciwina) czule zajmuje się Huylią a Asly ostrzy ząbki na pulpecika! Gulnaz podoba mi się coraz bardziej!

  23.07.2022 05:58
 • Maniek (gość)

  Ta Nurgul to wygląda jak podstarzała kurtyzana. Panda to pewnie nie załatwia prostych sprawunków jak płacenie czynszu czy robienie zakupów to tym bardziej nie potrafiła by załatwić kwesti bankowych np. złożyć kasiory na lokatę bo nie miała by bladego pojęcia w którym banku oferta jest korzystniejsza jak ona pewnie nie umie obliczyć nawet najprostszych zadań związanych z procentami. Meyrem nie chce oddać Omera do rzekomej jego matki bo pewnie chce go wykorzystać aby być z Leventem, może nawet dzięki niemu p. Uvliye zakceptuje małżeństwo swojego syna z nią bo ona przecież ubóstwia tego małego ponad wszystko. A ciekawe jak by panicz nie poznał Celikówny czy w końcu zauroczył by sie Meliską.

  22.07.2022 15:37
 • Goha (gość)

  Nic by to nie dało jak by Levent powiedział swojej matce, że kocha Meyrem bo i tak by nie zakceptowała takiego związku przecież wiadomo że jej idealną kandydatką na synową jest Meliska. Ta babka Cemila nie wiadomo czego chce, krytykuje sułtańskie nakrycie do stołu tylko preferuje królewskie (typowo europejskie) a ma poglądy z epoki kamienia łupanego, że żonka ma być posłuszna mężusiowi swojemu.

  22.07.2022 07:32
 • Aga (gość)

  Odniosłam wrażenie ,że pani Ulviye zauważyła w zachowaniu Melis coś niepokojącego ale tak dla "zdrowotności" zaproponowała zwolnienie Meyerem i tu zaprotestował Levent! Uważam ,że Levent powinien powiedzieć matce o swoich zamiarach względem Meyerem i po bólu! Jednakże zanim odważy się na taki krok to potrwa pewnie...Na razie Levent dostaje ode mnie "żółtą kartkę". Wynajęta "mamusia" wzbudza we mnie obrzydzenie i zastanawiam się, czy tak z marszu można komuś oddać dziecko, tu powinno wchodzić badanie DNA! Nie jakaś legenda stworzona przez Tekina. Zauważyłam , że na widok tej "laski" , a raczej "lagi" mocno ożywił się Durmus! Chłopie ona kocha pieniądze, a Ty nie śmierdzisz "groszem". Babunia Camila "daje do pieca" i cóż w polskich klimatach dostałaby miotłę i szur do siebie, a w tureckich klimatach będzie dokuczać ile wlezie! Obrzydliwe babsko!

  22.07.2022 06:18
 • Goha (gość)

  Już myślałam, że p. Uvliye uwierzy że Meyrem popchneła Meliskę. Przecież było gołym okiem widać, że wypadek był upozorowany bo nie widziałam u Saracówny żadnego zadrapania na twarzy i stłuczonego auta. Pewnie ten gość, który dzwonił do Leventa to musiał być wynajety a panicz połknął haczyk. Celikówna powinna nie dopuścić Omera żeby pokazywał siostrze Hulyi rysunek przecież ona doskonale wie dlaczego ona jej tak nienawidzi i po co rozłoszczać ją jeszcze bardziej i przez to sama będzie miała niezłe kłopoty. Lepiej niech Asly zajmuje sie Meliozą żeby Meyrem jej nie drażniła swoją obecnościa natomiast tam ta niech zatroszczy sie o Huliozę aby ta druga się nad nią nie znęcała. Ciekawe czy babka Cemila chwaliła Ayse przed jej matką szczerze czy z ironią i dlaczego nie była na ślubie czyżby nie wiedziała o ich zaślubinach czy nie akceptowała tego małżeństwa od początku. Ciekawe czy ta kobieta, która ma zagrać matkę Omera to jest zawodową aktorką. Wstyd, że Bedriye jako średniaczka jest staroświecka a Safiye z córka są z nizin i mimo tego są postępowe.

  21.07.2022 20:33
 • Maniek (gość)

  Mogę sobie wyobrazić jak by Turcję sterroryzowało ISIS to by wysłali do cięzkiej roboty nierobów począwszy od luksusowych utrzymanek jak Meliska, Hulioza i Rana, która najprawdopodobniej przejeła tą rolę po bankructwie Haktanirów po curunie bogatego tatusia jak Panda, Arzu i Kimet, zabrali by im kosztowne biżuteria żeby sprzedać i kazali by im zapieprzać na plantacji herbaty i winogron i na dokładke były by regularnie gwałcone albo zmusili by je do prostytucji aby czerpać z nich stałe dochody to tam te wypindrzone baby zobaczyły by jak biedni muszą pracować ciężko, których wykorzystywały i upakarzały. Natomiast Tekina, Erkuta, Tarika i ich gangi do pracy w kamieniłomach to nauczyli by sie uczciwej roboty. Durmus później po takim czymś nie żerował by Meyrem i szanował by ją natomiast Tekin nie wykorzystywał by już "zranionych ptaków" do pracy oraz do swoich niegodziwych celów jak kradzież.

  21.07.2022 12:07
 • Ewa (gość)

  Super serial iaktorzy też

  18.07.2022 18:36
 • Kantor (gość)

  Świetny film czekam na niego z utęsknieniem.Sa tacy piekni tylko ta Melis do szału mnie doprowadza

  17.07.2022 19:18
 • Kantor (gość)

  Świetny film czekam na niego z utęsknieniem.Sa tacy piekni tylko ta Melis do szału mnie doprowadza

  17.07.2022 19:17
 • Ewa (gość)

  fantastyczny film

  16.07.2022 18:41
 • Ela (gość)

  Szkoda ze nie można obejrzeć odc naprzód.Film trzyma w napieciu.

  15.07.2022 19:59
 • Krysia zwesolej (gość)

  Wspaniały serial piękni aktorzy i aktorki ja to nie opuszczam ani jednego odcinka

  15.07.2022 18:07
 • Super (gość)

  Super serial

  15.07.2022 12:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×