"Zranione ptaki", "Przysięga", "Miłość i przeznaczenie" znowu znikają z telewizji! Zmiana emisji tureckich seriali podczas majówki. Zdradzamy, co wydarzy się po przerwie

Majówka 2022 - długi weekend rządzi się swoimi prawami. Będą kolejne zmiany w emisji tureckich seriali. Fani takich produkcji jak "Zranione ptaki", "Przysięga" oraz "Miłość i przeznaczenie" nie będą zachwyceni. Emisja popularnych seriali zostanie wstrzymana, ale już teraz sprawdź, co wydarzy się po przerwie.

Multimedia

Tureckie seriale majówka 2022

Majówka to czas wypoczynku, a grillowanie na działce lub w ogrodzie to jedna najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu przez Polaków. Na czas majówki 2022 zawieszona zostanie emisja popularnych tureckich seriali. Na nowe odcinki widzowie będą musieli trochę poczekać. O zmianach w programie tv przeczytasz w dalszej części tekstu. Sprawdź, co się zmieni!

Özge Yağız otoczona jest wianuszkiem przystojniaków! Czy jeden z nich trafił do jej serca?Zobacz więcej

"Zranione ptaki" majówka 2022 - kiedy nowy odcinek w TVP2?

TVP2 nie wyemituje nowego odcinka "Zranionych ptaków" we wtorek, 3 maja. 29. odcinek zostanie pokazany w poniedziałek (2.05) o godz. 18:45, a 30. odcinek w środę, 4 maja. O tym, co wydarzy się w pierwszych majowych odcinkach "Zranionych ptaków" dowiesz się z galerii.

"Przysięga" majówka 2022 - kiedy nowy odcinek w TVP1?

Serial o Gulperi (Setenay Suer) i Emirze (Gökberk Demirci) znika z telewizji na dłużej. Premierowy odcinek "Przysięgi" o numerze 630. zostanie pokazany dopiero w środę, 4 maja. Tulay będzie wściekła z powodu powrotu Gulperi i spróbuje udowodnić, że dziewczyna nie nadaje się do opieki nad Yigitem. Po szczegóły zajrzyj do galerii.

Özge Yağız na ślubnym kobiercu! Publikujemy zdjęcia z bajkowej ceremoniiZobacz więcej

"Miłość i przeznaczenie" majówka 2022 - kiedy nowy odcinek w TVP2?

Podobnie jest z serialem "Miłość i przeznaczenie". Nowy odcinek historii pięknej Zeynep (Demet Özdemir) i Mehdiego (İbrahim Çelikkol) zobaczymy dopiero w środę, 4 maja. O tym, co wydarzy się w serialu "Doğduğun Ev Kaderindir" w pierwszym tygodniu maja, dowiesz się z galerii.

Hande Erçel ma piękną siostrę! Jak wygląda i czym się zajmuje? Zobacz więcej

"Wspaniałe stulecie" majówka 2022 - kiedy nowy odcinek w TVP1?

Kostiumowa opowieść o burzliwym życiu sułtana Sulejmana Wspaniałego i Roksolany w wielkim stylu wróciła na antenę TVP w kwietniu br. Widzów nie ominą jednak zmiany w emisji. 10. odcinek "Wspaniałego stulecia" zostanie pokazany w środę, 4 maja.

"Zapukaj do moich drzwi" majówka 2022 - kiedy nowy odcinek?

Tylko fani tureckiego hitu "Zapukaj do moich drzwi" mogą spać spokojnie. 98. odcinek zostanie pokazany w poniedziałek, 2 maja Kolejny epizod we wtorek, 3 maja. Selin nie ma zamiaru rezygnować z Serkana bez względu na wszystko. Po tej nocy Serkan zaczyna się zastanawiać nad swoimi uczuciami wobec Edy. Eda mimo wszystko nie rezygnuje z miłości i kontynuuje grę. Serkan postanawia zaufać swojemu sercu, które zmierza do Edy i decyduje się udać do niej po odpowiedzi na pytania w jego głowie.

Czy to przypomni Serkanowi o Edzie?!

W galerii publikujemy najnowsze streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane zaraz po długim majowym weekendzie. Sprawdź, co wydarzy się w tureckich serialach po majówce!

Zobacz galerię

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", która w grudniu 2021 roku zajęła miejsce "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "8 dzień" oraz "Meandry uczuć".

Upozoruje własną śmierć! W tureckim serialu lawina nieszczęść w najbliższych miesiącachZobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zehra (gość)

    Faktycznie same powtórki zenada

    02.05.2022 14:12
  • Daniela (gość)

    Może i jest kanał DIZI, ale na nim te wszystkie wymienione seriale powtarzane są nieustannie. Jeden się kończy i nie minie miesiąc i jest ponownie emitowany. Żadnych nowości. Ile razy można oglądać Pięciu braci " Czerwoną chustę", "Kuzguna" i inne? Poprostu żenada. Nie ma czym się chwalić

    30.04.2022 19:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×