"Zranione ptaki". Służąca dopnie swego, a Levent i Meryem zaczną razem pracować! Oya wywoła trzęsienie ziemi! Oto, co wydarzy się na koniec września!

Koniec września w serialu "Zranione ptaki" to spora dawka emocji! Nie obędzie się bez kilku zwrotów akcji. Meryem będzie stawała na rzęsach, by przekazać Leventowi to, co podsłuchała, ale mężczyzna nie będzie w stanie przezwyciężyć uczuć, które wywołał w nim jej ślub z Tekinem. Tymczasem Cemil będzie szykował prawdziwy miesiąc miodowy dla swojej żony, przekonanej, że go unieszczęśliwia, bo kocha on Oyę. Oto, co się wydarzy w serialu "Yaralı Kuşlar". Najnowsze zdjęcia z odcinków publikujemy w galerii!

Multimedia

"Zranione ptaki" od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Koniec września w serialu "Zranione ptaki" to spora dawka emocji, które widzom trudno będzie znieść! Meryem stanie na rzęsach, by ostrzec Leventa przed Tekinem, który planuje go zniszczyć. Przypadkiem dostanie również pracę w holdingu! Ciekawie się zrobi, gdy Meryem i Levent utkną w windzie. Tymczasem w rezydencji Aslı będzie cierpliwie urabiać Bahadira, by osiągnąć swój cel - stać się żoną majętnego mężczyzny, a nie zwykłą służącą.

Przyjaciółka Meryem, Ayşe, czeka spora niespodzianka - jej mąż, niezrażony pismem rozwodowym, będzie planował prawdziwy miesiąc miodowy! Oya tak łatwo do tego nie dopuści. Wywlecze wszystkie brudy i sekrety! Biedna Ayşe niestety pierwsza poniesie bolesne konsekwencje...

Gra małomównego przystojniaka. Jaki jest naprawdę? Zdradza nam wszystko! [TYLKO U NAS, WYWIAD]Zobacz więcej

Co wydarzy w serialu "Zranione ptaki"? W galerii publikujemy streszczenia odcinków!

Zobacz galerię

Na antenie TVP 1 pod koniec marca br. pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" opowiada historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i to samo czyni w Polsce. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Bajkowe zaręczyny i ślub Ayşe i Cemila. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Hhhpt (gość)

  HPT w serialu tak jak w życiu dobro dobrem się odpłaca a zło do zła wraca

  25.09.2022 21:14
 • Aga (gość)

  Dobro zwycięży, tylko twórcy serialu trochę nas podręczą! Stąd ta ta nic nie wnosząca paplanina, te ciągłe retrospekcje, czymś trzeba serial zapełnić. Główni bohaterowie nie mogą ze sobą porozmawiać, bo takie są założenia, ciągle przeszkody , a to ktoś wchodzi, a to w kluczowym momencie dzwoni telefon, a to...przemarsz wojska! Ten serial nie trwał by pewnie 201 odc.wersji polskiej( turecka wersja to 165 odc.) Tu chodzi o kasę, sponsorzy ubrań, butów, galanterii i biżuterii mają swoje oczekiwania, tak więc cierpliwości...lecz zgadzam się,że idiotyzmów nie ma końca! Niemniej oglądam i kibicuję miłości Meyerem i Leventa, reszta średnio mnie interesuje!

  24.09.2022 06:41
 • Jagoda (gość)

  Najwyższy czas żeby Tekin i Melisa dostali zasłużoną karę tych dwoje to wcielone zło dokąd będą dręczyć dobrych ludzi,czy tu nigdy nie wygra dobro?

  23.09.2022 20:50
 • Aga (gość)

  Nie martw się D.L, upadek Tekina rozpoczął się w momencie poślubienia Meyerem, ten gość z lubością znęca się psychicznie nad Meyerem i Leventem, a tak naprawdę już przegrał! Melis (nazywam ją nietoperzem) też dostanie ,to co jej się należy razem z "odsetkami" i do tego dojdzie Huylia , co prawda zastąpi ją inna odtwórczyni(uważam, że ładniejsza) ale też wyląduje gdzie jej miejsce czyli w więzieniu!

  23.09.2022 17:03
 • D.L (gość)

  Kiedy ten Tekin dostanie porządny łomot ?Należy się również i Melis tak żeby zapamiętali na zawsze że się nie krzywdzi ludzi dla własnego zysku .A Meryem powinni nosić na rękach .Poświęciła wszystko żeby Omer i Levent żyli szczęśliwie ,ale nie jest im to dane przez Tekina ,Melis.Do diabla z tą dwójką.

  23.09.2022 14:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×