"Zranione ptaki". Tuğba Tutuğ gra Ayşe Kılıç, przyjaciółkę Meryem. Co wiemy o tureckiej piękności? Publikujemy prywatne zdjęcia aktorki!

W serialu "Zranione ptaki" fabuła kręci się co prawda wokół Meryem, jej małego braciszka Ömera oraz Leventa, ale równie istotne są także drugoplanowe postacie. Jedną z nich odgrywa Tuğba Tutuğ - turecka piękność. Wciela się w postać Ayşe Kılıç, czyli przyjaciółki Meryem. Co wiemy o tureckiej aktorce?

Multimedia

Tuğba Tutuğ - Ayşe Kılıç, przyjaciółka Meryem w serialu "Zranione ptaki"

W telenoweli znad Bosforu "Zranione ptaki" jest wiele istotnych dla fabuły postaci. Przedstawialiśmy między innymi Elif Erol, która wciela się we wredną żonę brata Leventa, jej siostrę Melis, którą gra Cemre Melis Çınar, znaną m.in. ze "Wspaniałego stulecia" oraz nestorkę rodu Metehanoğlu - Ulviye Metehanoğlu . Przedstawialiśmy również samego Leventa, w którego wciela się turecki przystojniak Ali Yasin Özegemen i jego przyjaciela Cemila Başar, w którego wciela się Emre Çaltılı.

Emre Çaltılı w serialu wciela się w przyjaciela Leventa. Co o nim wiemy?Zobacz więcej

Tuğba Tutuğ czyli Ayşe Kılıç. Co wiemy o tureckiej piękności?

Najważniejszą postacią w serialu "Zranione ptaki" jest Meryem Çelik, siostra Ömera w którą wciela się Gizem Arikan. Jej postać przyjaźni się z Ayşe Kılıç, w którą wciela się Tuğba Tutuğ.

Turecka piękność urodziła się 1 lutego 1992 r. w Stambule, w Turcji. Jako aktorka na scenie zadebiutowała w wieku zaledwie 10 lat! Na ekranie zadebiutowała w 2016 r., po ukończeniu uniwersytetu Haliç University. Wówczas dostała angaż w tureckim serialu "Miłość mojego życia" (org. tytuł "Hayatımın Aşkı"). W tym samym roku wystąpiła również w serialu "Adini Sen Koy" jako Ozge i filmie "Bas Belasi". W 2017 r. pojawiła się w serialu "Kalp Atisi" i filmie "Iki". W 2019 r. dostała angaż do serialu "Yaralı Kuşlar" (pol. tytuł: "Zranione ptaki") w roli Ayşe Kılıç, przyjaciółki Meryem, zaś rok później - rolę w serialu "Maria and Mustafa" jako Gonca Yalcinoglu.

Turecka piękność interesuje się również sportem. Jest zapaloną miłośniczką tańca, jazdy na łyżwach oraz uwielbia deskorolkę!

Tak prywatnie wygląda serialowa Ayşe, przyjaciółka Meryem! Zobacz zdjęcia

Zobacz galerię

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmuşowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Ömer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Ömera?

"ZRANIONE PTAKI" - OBSADA

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×