"Zranione ptaki". Złoto kapie z sufitu, a w luksusowych wnętrzach rozgrywają się najważniejsze dialogi! Zobacz, jak wygląda willa rodziny Metehanoğlu z tureckiego serialu!

Turecki serial "Zranione ptaki zyskuje w Polsce coraz większe grono fanów. Produkcja znad Bosforu, traktująca o losach biednej Meryem i jej braciszka, który jest porwanym dzieckiem Leventa o czym mężczyzna nie wie, jest typowa dla Turcji. Oznacza to, że nie brak w nim okazałej willi, w której rozgrywa się większość fabuły! Sprawdź w naszej galerii, w jakich luksusach mieszkają serialowi bohaterowie "Yaralı Kuşlar"!

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, O GODZ. 18:45 w TVP2!

Tureckie seriale cieszą się w Polsce sporą popularnością. Nic w tym dziwnego - zarówno fabuła, jak i perypetie bohaterów telenowel znad Bosforu są zupełnie odmienne od tego, do czego przywykł polski widz. Nie brak w nim intryg, podstępnych zagrywek i pięknych bohaterów, którzy dużo przygód muszą przeżyć, aby zbliżyć się do namiastki radości i szczęścia.

Widzów przed ekrany przyciągają jednak nie tylko skomplikowane perypetie bohaterów, ale także... okazałe rezydencje! Na ogół bowiem, w tureckich serialach splatają się losy i tych biedniejszych, i tych bogatszych. Przyjrzyjmy się więc, jak mieszkają ci bogatsi w serialu "Yaralı Kuşlar". Zdjęcia pięknej rezydencji należącej do serialowej rodziny Metehanoğlu publikujemy w galerii!

Zobacz galerię

Tak wyglądały zaręczyny i ślub Ayşe i Cemila! Zobacz więcej

Na antenie TVP 1 pod koniec marca 2022 r. pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Omer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Arzu Yanardağ jako Hülya, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×