Żużel: Grand Prix Polski w Warszawie 2018 [GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO i ONLINE]

Grand Prix Polski w Warszawie TRANSMISJA. W sobotę 12 maja na PGE Narodowym w Warszawie rozpocznie się walka o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu 2018. Transmisja z BOLL Warsaw Speedway Grand Prix Polski rozpocznie się o godzinie 18. Która stacja pokaże żużlową GP Polski?

Multimedia

Speedway GP Polski w Warszawie TRANSMISJA

W stawce uczestników, ale i kandydatów do podium, jest czterech Polaków: Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i Przemysław Pawlicki. Jak dotąd żadnemu z biało-czerwonych nie udało się wygrać w Warszawie. Rok temu blisko był Janowski - w finale pokonał go jednak Fredrik Lindgren. Może uda się teraz?

SPRAWDŹ! Najbogatsza oferta sportowa w ofercie player+

– Tam jest mega wsparcie z trybun, taki doping napędza do dodatkowej pracy - twierdzi Bartosz Zmarzlik. A Patryk Dudek, wicemistrz świata, dodaje: - Gdy rok temu słyszałem, jak kibice skandowali moje nazwisko, pojawiła się gęsia skórka, to było niebywałe uczucie. – Wygrana w takim miejscu marzy się każdemu, a tym bardziej Polakom - dodaje Przemysław Pawlicki.

W Warszawie zobaczymy też Krzysztofa Kasprzaka, który dostał dziką kartę na ten turniej.

Zobacz galerię

Speedway GP Polski w Warszawie TRANSMISJA TV i ONLINE

Boll Warsaw Speedway Grand Prix of Poland to pierwszy z 12 turniejów zaplanowanych na ten rok. Sobotnie zawody na PGE Narodowym mają rozpocząć się o 19.

Studio w CANAL+ wystartuje już godzinę wcześniej. Grand Prix Polski skomentują Tomasz Dryła i Mirosław Jabłoński. Gospodarzem studia będzie Daria Kabała-Malarz, gospodarzem studia analiz Michał Łopaciński, a ekspertem Tomasz Bajerski.

Widzowie nc+ będą mogli zobaczyć te GP Polski w technologii 4K. BOLL Warsaw FIM Speedway Grand Prix Polski będzie bowiem pierwszą w Polsce produkcją sportową realizowaną w najwyższej jakości obrazu.

W internecie zawody będzie można obejrzeć na ncplusgo.pl i canalplussport.pl.

Boll Warsaw Speedway Grand Prix

Sobota 12 maja 2018, godz. 18:00

Transmisja na żywo: CANAL+

Komentarze

Skomentuj
  • Markienie1 (gość)

    Bardzo dobra wiadomość jednak ja czerpię swoje informacje o żużlu z takich stron jak https://www.speedwaynews.pl/

    20.11.2018 13:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×