Żużel: Grand Prix w Toruniu TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE. Gdzie obejrzeć GP na Motoarenie?

Grand Prix Polski w Toruniu TRANSMISJA, STREAM 6.10.2018. W sobotę w Toruniu odbędzie się ostatnia runda Grand Prix Indywidualnych Mistrzostw Świata 2018 na żużlu. Przed ostatnimi zawodami Brytyjczyk Tai Woffinden prowadzi przed Bartoszem Zmarzlikiem. Gdzie obejrzeć Grand Prix na żużlu w Toruniu w telewizji i internecie?

Multimedia

Speedway GP w Toruniu NA ŻYWO. Trzeci tytuł dla Woffindena?

Woffinden ma obecnie 10 punktów przewagi nad Bartoszem Zmarzlikiem i aż 26 nad Maciejem Janowskim i Szwedem Fredrikiem Lindgrenem. W jednym turnieju można zdobyć maksymalnie 21 oczek, dlatego Woffinden już wie, że nie spadnie w końcowej klasyfikacji poniżej drugiego miejsca. Srebro zapewne nie interesuje Brytyjczyka - jego głównym celem jest sięgnięcie po raz trzeci w karierze po tytuł indywidualnego mistrza świata.

Wydaje się, że szanse Zmarzlika na dogonienie Woffindena są bardzo niewielkie. Polski żużlowiec musiałby pojechać doskonale, a do tego liczyć na wpadkę sportową lub pecha obecnego lidera. Choć niczego nie można wykluczyć, bo Motoarena pamięta przypadek, w którym żużlowiec stracił pewny, wydawałoby się, tytuł (Jason Doyle i jego upadek w pierwszym biegu w sezonie 2016).

Zobacz galerię

Ciekawie zapowiada się walka o brąz. Na razie ex aequo na trzeciej pozycji są Maciej Janowski i Fredrik Lindgren, którzy mają po 98 pkt. Do walki o brąz włączyć może się jeszcze Greg Hancock - traci do wspomnianej dwójki pięć „oczek”.

Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 9 z 10 turniejów)
1. Tai Woffinden (Wielka Brytania) 124
2. Bartosz Zmarzlik (Polska) 114
3. Maciej Janowski (Polska) 98
4. Fredrik Lindgren (Szwecja) 98
5. Greg Hancock (USA) 93
6. Jason Doyle (Australia) 86

SPRAWDŹ! Najbogatsza oferta sportowa w ofercie player+

Speedway GP w Toruniu TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja na żywo z Grand Prix na żużlu w Toruniu 2018 w CANAL+. Zawody skomentuje duet: Tomasz Dryła - Mirosław Jabłoński, a studio poprowadzi Daria Kabała-Malarz. Transmisja rozpocznie się o godz. 18:30. W internecie zawody będzie można obejrzeć na ncplusgo.pl i canalplussport.pl.

Speedway Grand Prix w Toruniu

Sobota, 6 października 2018, godz. 18:30

Transmisja na żywo: CANAL+

Polska - Portugalia ONLINE NA ŻYWO. Liga Narodów LIVE: Polska Portugalia STREAM w internecie i TRANSMISJA TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×