"Zwierzęta". Lucy Liu i inne gwiazdy w 3. sezonie produkcji HBO [ZWIASTUN]

Lucy Liu, Michael Sheen, Demi Moore oraz inne gwiazdy użyczą głosu bohaterom serialu komediowego "Zwierzęta". Na HBO GO już niedługo pojawi się 3. sezon popularnej animacji.

Multimedia

Animowany serial komediowy braci Duplass opowiadający o przygodach zróżnicowanej populacji nowojorskich zwierząt, które starają się przetrwać w Nowym Jorku, powraca do HBO. W nowym sezonie bohaterowie będą musieli odnaleźć się w postapokaliptycznym świecie bez ludzi. Polska premiera trzeciego sezonu Zwierząt (Animals) odbędzie się w HBO GO 4 sierpnia. Na antenie HBO3 serial emitowany będzie od 10 sierpnia.

Trudna rozmowa Camille z matką. Dziennikarka wpada na nowy trop! [STRESZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

W trzecim sezonie serialu "Zwierzęta" (Animals) powracamy do Nowego Jorku – jednego z najmniej przyjaznych zwierzętom miejsc na Ziemi. Po apokalipsie w drugim sezonie, ludzie całkowicie zniknęli z powierzchni miasta. Teraz każdy pies, każdy zwierz ma swój dzień – dosłownie. Małe i większe stworzenia odkrywają przestrzeń i życie na nowo.

Zwierzęta to czepiąca z różnych gatunków produkcja zrealizowana z dużą dozą humoru. W trzecim sezonie pojawi się gwiazdorska obsada użyczająca głosu zwierzętom. Widzowie usłyszą takich artystów, jak: Lucy Liu ("Kill Bill"), Michael Sheen ("Frost/Nixon"), Demi Moore ("G.I. Jane"), Moby, Tracy Morgan (serial "Rockefeller Plaza 30"), John Mulaney (serial "Big Mouth"), Natasha Lyonne (serial "Orange Is The New Black"), Awkwafina ("Ocean’s 8") oraz Edie Falco (serial HBO "Rodzina Soprano", serial "Siostra Jackie"). Twórcami tego pełnego ironii i groteski animowanego serialu dla dorosłych są Phil Matarese oraz Mike Luciano, a producentami Mark oraz Jay Duplass.

Premiera trzeciego sezonu animowanego serialu Zwierzęta (Animals) odbędzie się w HBO GO 4 sierpnia. Emisja pierwszego odcinka zaplanowana została na 10 sierpnia o godz. 21.30 w HBO3. Kolejne odcinki co piątek o tej samej porze. Trzeci sezon składa się z dziesięciu odcinków. Oba dotychczasowe sezony są dostępne w HBO GO.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×