Zwycięzcy konkursu "Zmień telewizor z Tele Magazynem"

Zwycięzcy konkursu "Zmień telewizor z Tele Magazynem"

Edycja I konkursu w TM: 13 -15.11.2009 1. Krzysztof Zarębski, Radom 2. Łukasz Hucz, Chorzów 3. Olga Pawlikowska, Warszawa 4. Dominika Żukowska, Warszawa 5. Grażyna Osiak, Łódź 6. Jarosław Tylmanowski, Tarnów 7. Maria Kilian, Łyski 8. Liliana Chwialkowska, Lublin 9. Joanna Gizińska, Tłuszcz 10. Marek Figura, Gdańsk 11. Grzegorz Stępień, Warszawa 12. Jadwiga Stępień, Warszawa 13. Marcin Stępień, Warszawa 14. Karolina Mrowiec, Wadowice 15. Paweł Dańczak, Jeżnica Wielka 16. Elżbieta Narożnik, Warszawa 17. Paweł Fraszczyk, Warszawa 18. Krzysztof Formella, Rumia 19. Przemysław Tais, Warszawa 20. Hubert Gardziński, Warszawa 21. Łukasz Korytkowski, Lublin 22. Katarzyna Wąsowicz, Sochaczew 23. Agata Niechciał, Kielce 24. Paweł Korus, Pawłowice 25. Agnieszka Krupka, Warszowice

Edycja II konkursu w TM: 18 -20.11.2009

  1. Krzysztof Matusiak, Żyrardów
  2. Grażyna Stuber, Sulejówek
  3. Andrzej Bednarski, Warszawa
  4. Edyta Zubowska, Głogów
  5. Marcin Zubowski, Głogów
  6. Marcin Martynowski, Szczecin
  7. Damian Grochal, Trąbki
  8. Wiesława Paduch, Kielce
  9. Leopold Botorek, Pawłowice
  10. Grażyna Korus, Pawłowice
  11. Anna Łuszcz, Sosnowiec
  12. Renata Kierysz, Chorzów
  13. Wojciech Krupka, Warszowice
  14. Mateusz Krupka, Warszowice
  15. Małgorzata Krupka, Warszowice
  16. Tomasz Walter, Pawłowice
  17. Paweł Korus, Pawłowice
  18. Krzysztof Korus, Pawłowice
  19. Robert Dziedzic, Warszawa
  20. Szymon Wąsowicz, Sochaczew
  21. Małgorzata Gładoch, Sochaczew
  22. Grzegorz Wanat, Sulejówek
  23. Joanna Rębiś, Zaborów

Edycja III konkursu w TM: 27 -29.11.2009

  1. Katarzyna Sasal, Warszawa
  2. Elżbieta Zielinska, Bytom
  3. Zbigniew Rudynek, Warszawa
  4. Magdalena Tais, Warszawa
  5. Paulina Zielińska, Bytom
  6. Stanisław Brzeczek, Bytom
  7. Grzegorz Gruszka, Kielce
  8. Maria Domagała, Dąbrowa Górnicza
  9. Małgorzata Gonta, Sochaczew
  10. Krzysztof Lipnicki, Pruszków
  11. Szymon Wąsowicz Sochaczew
  12. Janusz Matusiak, Żyrardów
  13. Krzysztof Matusiak, Żyrardów
  14. Marek Madej, Wiskitki
  15. Marcin Nosek, Łódź
  16. Paweł Korus, Pawłowice
  17. Krzysztof Korus, Pawłowice
  18. Piotr Hereśniak, Warszawa
  19. Joanna Dudziak, Sosnowiec
  20. Katarzyna Wąsowicz, Sochaczew
  21. Wanda Pękalska, Warszawa
  22. Rafał Niewczas, Warszawa
  23. Barbara Paduch, Kielce
  24. Anna Kuźniar-Pindral, Górno
  25. Emilia Grabowska, Międzyrzec Podlaski

Edycja IV konkursu w TM: 4 -6.12.2009

  1. Grzegorz Cieślak, Otwock
  2. Piotr Wanat, Warszawa
  3. Władysław Pawlikowski, Warszawa
  4. Stefan Majchrzyk, Warszawa
  5. Tadeusz Gładoch, Sochaczew
  6. Krzysztof Matusiak, Żyrardów
  7. Małgorzata Gonta, Sochaczew
  8. Magdalena Nowotniak, Głogów
  9. Wojciech Zubowski, Głogów
  10. Krzysztof Korus, Pawłowice
  11. Paweł Korus, Pawłowice
  12. Grażyna Korus, Pawłowice
  13. Leopold Botorek, Pawłowice
  14. Tomasz Walter, Pawłowice
  15. Agata Walter, Pawłowice
  16. Agnieszka Krupka, Warszowice
  17. Małgorzata Krupka, Warszowice
  18. Wojciech Krupka, Warszowice
  19. Mateusz Krupka, Warszowice
  20. Szymon Krupka, Warszowice
  21. Roman Szulik, Pawłowice
  22. Joanna Chruściel, Sochaczew

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×