"Żyć nie umierać". Zwiastun nowego filmu z Tomaszem Kotem [WIDEO]

28 sierpnia w kinach pojawi się nowy film z Tomaszem Kotem w roli głównej - "Żyć nie umierać". Obraz w reżyserii Macieja Migasa inspirowany jest historią aktora Tadeusza Szymkowa. Prezentujemy Wam zwiastun tej produkcji.

Multimedia

Bartek (Tomasz Kot), niegdyś wzięty aktor, teraz zabawiacz publiczności w popularnym telewizyjnym show, dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Według lekarza zostały mu zaledwie trzy miesiące życia. Bartek postanawia maksymalnie wykorzystać ten czas, uporządkować swoje sprawy, naprawić błędy życiowe i pogodzić się z ukochaną córką. Wierzy, że nie ma takiej sytuacji, z której nie byłoby jakiegoś wyjścia i – zaskakując najbliższych pogodą ducha i poczuciem humoru – stara się zmienić bieg losu i przekonać Najwyższego Scenarzystę, aby jego historia zakończyła się happy endem.

W filmie pojawią się m.in. Tomasz Kot, Janusz Chabior, Jacek Braciak, Ireneusz Czop, Adam Woronowicz, Andrzej Konopka, Marta Malikowska, Paulina Gałązka, Michalina Olszańska, Robert Wabich, Agnieszka Wosińska, Jacek Beler oraz Klara Bielawka.

Krzysztof Połaski krzysztof.polaski@polskapress.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×