"Życie na wsi". Polsat pozazdrościł TVP programu "Rolnik szuka żony"? Powstaje nowy reality show o życiu na wsi!

Kolejna stacja chce pokazywać uroki życia na wsi. Właśnie ruszają castingi do nowego formatu Polsatu - poszukiwani są ciekawi ludzie z pasjami, którzy pragną zamieszkać z dala od miasta i zdobyczy techniki. Poznajcie szczegóły.

Multimedia

Powstaje nowy reality show o życiu na wsi!

Constantin Entertainment Polska, jeden z wiodących producentów programów telewizyjnych w Polsce, rozpoczął castingi do nowego programu "Życie na wsi". Jak udało nam się dowiedzieć, nowy reality-show powstaje na zlecenie stacji Polsat. Z kolei Wirtualnemedia.pl donoszą, że program ma trafić na antenę najprawdopodobniej wiosną 2022 roku. Zdjęcia do produkcji rozpoczynają się jesienią br.

Tęsknisz za życiem w zgodzie z naturą i z dala od nowoczesności? Chcesz sprawdzić siebie w ekstremalnych warunkach? To będzie walka o przetrwanie … i o duże pieniądze!! Zapraszamy osoby w wieku 20-50 lat do udziału w castingu do nowego, wyjątkowego programu rozrywkowego typu reality show! Szukamy ciekawych ludzi z pasjami, którzy zamieszkają z dala od miasta i zdobyczy techniki. Przekonajmy się czy proste życie na wsi jest sielanką czy koszmarem - czytamy na stronie producenta programu.

Oni rozstali się po programie. Ich związki nie przetrwały próby czasuZobacz więcej

Wirtualnemedia.pl podają, że "Życie na wsi" to polska wersja szwedzkiego formatu z 2001 roku z portfolio Strix. Lokalne wersje show wyprodukowano w kilkudziesięciu krajach świata, m.in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Kolumbii, Czechach, Danii, Finlandii, Portugalii czy Turcji.

Myślicie, że nowy format, w którym będą pokazywane uroki życia na wsi, podbije serca widzów? Programom takim jak: "Rolnik szuka żony" i "Rolnicy. Podlasie" rośnie konkurencja!

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×