"Życie z samym sobą". Nowy egzystencjalny serial komediowy już wkrótce na Netfliksie! O czym będzie? [ZWIASTUN]

Czy warto ulepszać siebie za wszelką cenę? Odpowiedzi na to pytanie możemy szukać w nowym serialu Netflixa pt. "Życie z samym sobą"! Zobacz zwiastun i sprawdź datę premiery!

Multimedia

Już wkrótce swoją premierę będzie miał ambitny serial komediowy od Netfliksa, który postawi pod znakiem zapytania nasze wysiłki w kierunki ulepszania samego siebie za wszelką cenę!

Kolejny polski serial oryginalny Netfliksa! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Głównym bohaterem serialu "Życie z samym sobą" będzie Miles Elliot. Ten mężczyzna w średnim wieku niezbyt dobrze radzi sobie w życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Pewnego dnia decyduje się na wizytę w "Top Happy Spa", klinice, która ma zrobić z niego lepszego człowieka. Ostatecznie okazuje się jednak, że Miles wcale nie został ulepszony, lecz sklonowany i zastąpiony swoją "lepszą wersją".

"Życie z samym sobą" Netflix - zwiastun:

W podwójnej roli "starego" i "nowego" Milesa obsadzony został Paul Rudd, znany z takich produkcji jak "Ant-Man", "Opiekun" czy "Nawiedzona narzeczona". W pozostałych rolach wystąpią Aisling Bea ("Upadek", "Hard Sun. Przed Apokalipsą"), Desmin Borges ("You're the Worst"), Karen Pittman ("Luke Cage", "Dziedzictwo Bourne'a") czy Zoe Chao ("Gdzie jesteś, Bernadette?"). Za scenariusz serialu "Życie z samym sobą" odpowiada laureat nagrody Emmy, Timothy Greenberg, a za reżyserię Jonathan Dayton i Valerie Faris.

Pierwszy sezon serialu będzie liczył 8 odcinków. Premiera "Życia z samym sobą" odbędzie się już 18 października na platformie Netflix.

Tak złego serialu na Netflix jeszcze nie było! Dużo lepsze produkcje zostały przez niego skasowane?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×