"Żyj i pozwól umrzeć". Jane Seymour chciałaby ponownie zagrać dziewczynę Bonda! Jakie są na to szanse?

Jane Seymour ma na swoim koncie wiele ról, jednak to dzięki udziałowi w "Żyj i pozwól umrzeć" stała się sławna. Mimo że od premiery filmu minęło prawie pół wieku, aktorka nie ukrywa, że chciałaby ponownie wcielić się w dziewczynę Bonda. Jak wyobraża sobie powrót do kultowej produkcji?

Multimedia

Jane Seymour ponownie dziewczyną Bonda?

Aż trudno uwierzyć, ale od premiery filmu "Żyj i pozwól umrzeć" minęło prawie 50 lat. Film okazał się ogromnym sukcesem i przyniósł sławę występującym w nim aktorom. Postać dziewczyny Bonda, Simone Latrelle zagrała Jane Seymour, która mimo upływu lat wciąż z sentymentem wspomina tę produkcję. W rozmowie z serwisem People wyznała, co myśli o tym, aby ponownie zagrać dziewczynę Bonda:

Oczywiście, że bym to zrobiła. Nigdy nie ukrywałam, że byłabym szczęśliwa móc mignąć w jakiejś scenie, żeby ktoś zapytał: Czy to Solitaire?

Wszystkie filmy o Jamesie Bondzie dostępne w HBO i HBO GO!Zobacz więcej

"Żyj i pozwól umrzeć" - o czym był film?

Film "Żyj i pozwól umrzeć" z 1973 roku do dziś cieszy się popularnością wśród fanów serii o Jamesie Bondzie. Jane Seymour zagrała w nim Simone Latrelle, piękną kapłankę voodoo, która z kart tarota potrafiła odczytać przyszłość. Spotkanie z agentem 007 sprawia, że kobieta traci swoją moc i ulega urokowi Bonda w którego wcielił się Roger Moore. W tej części przygód o agencie 007, mężczyzna wyjaśnia sprawę śmierci swoich kolegów, funkcjonariuszy brytyjskiej Intelligence Service. Aby odkryć prawdę musi przyjrzeć się nocnym klubom Nowego Yorku, gdzie spotyka piękną kapłankę voodoo.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×