"Żywioły Saszy - Ogień". Katarzyna Bonda szczerze wyznaje: Magdalena Boczarska w roli głównej to był mój warunek przy sprzedaży praw!

Na platformie Player właśnie zadebiutował nowy serial Player i TVN pt. "Żywioły Saszy - Ogień". Z tej okazji prezentujemy wam ekskluzywną rozmowę z autorką książkowego oryginału, Katarzyną Bondą, oraz odtwórczynią roli głównej, Magdaleną Boczarską!

Multimedia

Już w 1. odcinku serialu "Żywioły Saszy - Ogień" nie zabraknie emocji! Po ośmiu latach spędzonych w Londynie, Sasza (Magdalena Boczarska) wraca do kraju. Przełożeni chcą, by pomogła policji odkryć kto stoi za podpaleniami i wybuchami, które od dłuższego czasu niepokoją mieszkańców Łodzi. Załuska niechętnie zostawia swoją siedmioletnią córkę i dołącza do specgrupy, która od dłuższego czasu bezskutecznie poszukuje sprawców. Policjanci z łódzkiej komendy nie są zachwyceni jej przybyciem. Profilowanie kryminalne to według nich strata czasu, podczas gdy w ich pracy najważniejsze są dowody i fakty. Już od pierwszej chwili jest jasne, że nie będą ułatwić pracy swojej nowej koleżance. Czy mimo tego, Saszy uda się pomóc w zakończeniu śledztwa?

W roli głównej na ekranie możemy podziwiać Magdaleną Boczarską, która - jak się okazuje - była idealną Saszą Załuską nawet według autorki literackiego pierwowzoru, Katarzyny Bondy! Słynna pisarka przyznała:

Były trzy warunki przy sprzedaży praw do mojej książki. Raz, żeby nie przekręcili nazwiska Saszy Załuskiej. Dwa, żeby nie przekręcono mojego nazwiska. I żeby Saszę zagrała Magda Boczarska. To były trzy główne warunki, reszcie pozostawiałam wolność.

Bohaterowie nowego serialu Player Original. Kogo gra Magdalena Boczarska? Kto jeszcze w obsadzie?Zobacz więcej

Co ciekawe, Katarzyna Bonda przyznała, że prawa do ekranizacji "Lampionów" sprzedawała kilkukrotnie. Raz już nawet były toczone poważne rozmowy dotyczące realizacji, Magdalena Boczarska była gotowa do roli, ale... wszystko się rozmyło! Na szczęście tematów wrócił dzięki stacji TVN i platformie Player, przez co możemy teraz oglądać serial "Żywioły Saszy - Ogień"!

Serial "Żywioły Saszy - Ogień" będzie liczył 7 odcinków. Za reżyserię produkcji odpowiada Kristoffer Rus. W obsadzie, poza Magdaleną Boczarską, znaleźli się także m.in. Jerzy Trela, Mirosław Haniszewski, Andrzej Konopka, Piotr Cyrwus, Arkadiusz Jakubik, Krzysztof Dracz, Maria Pakulnis, Aleksandra Konieczna, Erika Karkuszewska oraz Jędrzej Hycnar.

Sprawdźcie, co powiedziały o serialu "Żywioły Saszy - Ogień" powiedziały Katarzyna Bonda i Magdalena Boczarska!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×