"Żywioły Saszy - Ogień". Magdalena Boczarska w sensualnej sesji. Zachwytom nie ma końca: "Zjawiskowa!"

Magdalena Boczarska postanowiła zaskoczyć swoich fanów. W mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem, na którym zobaczymy ją nago. Aktorka chciała przypomnieć o akceptowaniu swojego ciała. Pod postem znalazło się wiele słów zachwytu.

Multimedia

Magdalena Boczarska od lat jest wymieniana wśród polskich aktorek, które cieszą się największą sławą. Widzowie pokochali jej role m.in. w filmie "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy serialu "Żywioły Saszy - Ogień". I chociaż często możemy oglądać ją na ekranie lub deskach teatru, to gwiazda nie należy do osób, które odkrywają przed fanami dużą część swojego życia. Boczarska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, ale chroni prywatność. Nie dziwne więc, że ostatni post, który pojawił się na jej Instagramie, wywołał spore zamieszanie.

Katarzyna Bonda szczerze wyznaje: Magdalena Boczarska w roli głównej to był mój warunek przy sprzedaży praw!Zobacz więcej

Magdalena Boczarska zaskakuje zdjęciem nago

Magdalena Boczarska postanowiła podzielić się bardzo odważnym zdjęciem. Na jej Instagramie znalazła się fotografia przygotowana do kalendarza "Ciało. Unplugged". Ma być to sposób na mówienie o ciałopozytywności. W poście Boczarska zwróciła uwagę na to, że powinniśmy być wyrozumiali dla swojego ciała. Przesłanie aktorki na pewno zobaczyło wielu internautów, bo jej zdjęcie przyciągnęło ogromną uwagę. Aktorka pozuje na nim nago.

Bądźmy dobrzy dla swojego ciała – tak swoje zdjęcie na Instagramie podpisała Boczarska

Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. Pod postem pojawiło się wiele komplementów. Co pisali obserwatorzy aktorki?

😍Piękna 😍naturalnie Piękna 😍👍👌🔥

Zjawiskowa 😍🔥😍🔥

Bogini❤️❤️❤️🥰

A co wy myślicie o zdjęciu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×