"Żywioły Saszy - Ogień". Nowy serial z Magdaleną Boczarską w listopadzie w Player! O czym będzie?

Jeszcze w tym miesiącu do biblioteki Player.pl trafi serial "Żywioły Saszy - Ogień" na podstawie bestsellera Katarzyny Bondy! W roli głównej Magdalena Boczarska. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Katarzyna Bonda to królowa polskiego kryminału, której powieści sprzedawane są w tysiącach egzemplarzy! Fani z pewnością ucieszyli się, gdy Polskę obiegła informacja, że jej twórczość w końcu doczeka się ekranizacji!

Aleksandra Adamska o kulisach pracy na planie serialu "Królestwo kobiet". Jakie miała relacje z Krystyną Jandą? Zobacz więcej

Serial "Żywioły Saszy - Ogień" to najnowsza oryginalna produkcja Player. W tytułową rolę Saszy Załuskiej, policyjnej profilerki, wciela się Magdalena Boczarska. Serial będzie ekranizacją powieści "Lampiony", trzeciej części tetralogii kryminalnej pt. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Główna bohaterka uda się do Łodzi, gdzie będzie musiała namierzyć seryjnego podpalacza, który stale wymyka się lokalnej policji.

Oprócz Boczarskiej na ekranie pojawią się także Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Mirosław Haniszewskki, Piotr Srebowski, Andrzej Konopka, Krzysztof Dracz, Arkadiusz Jakubiak, Jerzy Trela, Jędrzej Hyncar i Aleksandra Konieczna. Reżyserem serialu Kristoffer Rus, a scenariusz napisali Dana Łukasińska i Michał Wawrzecki. Pierwszy sezon serial będzie liczył siedem 45-minutowych odcinków.

Pierwszy odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" pojawi się na Player.pl już 17 listopada. Kolejne będą ukazywać się co wtorek. Wiosną 2021 roku zostanie wyemitowany w TVN.

Zobacz galerię

Źródło: TVN Player/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×