"Żywioły Saszy - Ogień" odcinek 4. Policja przeszukuje mieszkanie Abdullaha. Sasza przeczuwa, że za ostatnie wybuchy i podpalenia odpowiada więcej niż jeden sprawca [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 4. odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień". Policja przeszukuje mieszkanie Abdullaha. Sasza przeczuwa, że za ostatnie wybuchy i podpalenia odpowiada więcej niż jeden sprawca... Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku serialu "Żywioły Saszy - Ogień".

Multimedia

"Żywioły Saszy - Ogień" odcinek 4 - we wtorek, 27 kwietnia, o godzinie 21:30 na antenie TVN

W 4. odcinku serialu "Żywioły Saszy - Ogień" policja przeszukuje mieszkanie Abdullaha. Kilka przedmiotów wskazuje na powiązanie z ostatnimi wybuchami. By dowiedzieć się czegoś więcej, Sasza i Cuki postanawiają ponownie przesłuchać Krysiaka.

OGLĄDAJ! "Żywioły Saszy - Ogień" WSZYSTKIE ODCINKI bez reklam w Player!

Załuska przekonana jest o niewinności Abdullaha, ale przeczuwa, że detektyw wie więcej, niż zdradza policjantom. Dzięki pomocy Henrietty kontynuuje poszukiwanie śladów na dowodach pozostawionych w spalonym mieszkaniu na Ogrodowej. Uważa, że za ostatnie wybuchy i podpalenia odpowiada więcej niż jeden sprawca.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×