"Żywioły Saszy - Ogień". Trwają zdjęcia do serialu kryminalnego na podstawie powieści Katarzyny Bondy. Kiedy premiera?

W Łodzi trwają właśnie zdjęcia do nowego serialu platformy Player.pl i telewizji TVN pt. "Żywioły Saszy - Ogień", który oparty jest na powieści Katarzyny Bondy pt. "Lampiony". Zobaczcie zdjęcia z planu i sprawdźcie, kto znalazł się w obsadzie!

Multimedia

Jak informuje "Dziennik Łódzki", zdjęcia do serialu "Żywioły Saszy - Ogień" są już na ostatniej prostej. Ekipa TVN prace ma zakończyć w przyszłym tygodniu, a serial ma trafić na platformę Player.pl jeszcze w tym roku.

W roli głównej na ekranie zobaczymy Magdalenę Boczarską, która tak mówi o swojej bohaterce

Jestem dużą fanką książek o Saszy Załuskiej, ta bohaterka była ze mną blisko już od paru lat. Kasia Bonda mówiła od jakiegoś czasu, że chciałaby, abym to właśnie ja zagrała tę postać. Mam więc do Saszy szczególny, osobisty stosunek. Sasza to odmienna postać w porównaniu z moimi wcześniejszymi rolami. Dotychczas bliższe mi były osobowości ekstrawertyczne, otwarte, z silną emocjonalnością. Sasza natomiast jest bardziej stonowana, tajemnicza.

Magdalena Boczarska gwiazdą nowego serialu Player Original. O czym będzie?Zobacz więcej

Serial "Żywioły Saszy - Ogień" składać się będzie z siedmiu odcinków i tak jak chociażby w przypadku "Chyłki", są szansa, że powstaną też kolejne sezony na podstawie pozostałych tomów o przygodach Saszy Załuskiej. Główna bohaterka, profilerka kryminalna, wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w swoim zawodzie. Niemal natychmiast otrzymuje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Śledztwo okaże się wyjątkowo skomplikowane, a Sasza będzie się musiała uporać również z własną, niełatwą przeszłością. W każdym kolejnym odcinku pojawi się nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy.

Poza Magdaleną Boczarską w obsadzie znaleźli się również m.in. Mirosław Haniszewski jako Jacek "Cuki" Borkowski, Marcin Czarnik jako „Duch”, Piotr Srebrowski (Łukasz Polak), Piotr Cyrwus („Flaku”), Andrzej Konopka („Drugi”), Krzysztof Dracz (Leon Ziembiński), Arkadiusz Jakubik („Bomber”/Jacek Krysiak), Jerzy Trela (dziadek), Jędrzej Hycnar (Adam Gajek), Aleksandra Konieczna (matka Adama), Erika Karkuszewska, Mikołaj Woubishe i inni.

TVN wyprodukuje serial kryminalny na podstawie powieści Katarzyny Bondy! Magdalena Boczarska w roli głównej!Zobacz więcej

Reżyserem produkcji jest Kristoffer Rus. Autorami scenariusza na podstawie powieści Katarzyny Bondy są Dana Łukasińska i Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorka zdjęć to Karina Kleszczewska. Za scenografię odpowiada Aleksandra Kierzkowska, a za kostiumy Barbara Łagowska. Kierownikiem produkcji jest Jan Kaczmarski. Po debiucie na platformie internetowej, wiosną przyszłego roku serial ma się pojawić na antenie TVN.

Zobacz galerię

Źródło: TVN Player/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×