"Żywioły Saszy - Ogień". Zobaczcie teaser serialu kryminalnego z Magdaleną Boczarską! Kiedy premiera?

Wielkimi krokami nadchodzi premiera nowego serialu kryminalnego Player i TVN pt. "Żywioły Saszy - Ogień", gdzie w główną rolę wciela się Magdalena Boczarska. Zobaczcie teaser!

Multimedia

"Żywioły Saszy – Ogień" to najnowsza produkcja Player Original, której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści "Lampiony" autorstwa Katarzyny Bondy. Na przestrzeni siedmiu odcinków widzowie podążać będą za zagadką kryminalną, w której centrum znajdzie się główna bohaterka – Sasza Załuska (Magdalena Boczarska). Przydzielona do grupy policjantów spróbuje zapobiec serii podpaleń łódzkich kamienic oraz uporać się z własną, niełatwą przeszłością. Śledztwo okaże się wyjątkowo skomplikowane. Na drodze do rozwiązania sprawy stanie nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki.

"Berlin Alexanderplatz". Baśń o pragnieniu stania się Niemcem. Najważniejszy europejski film ostatnich lat?Zobacz więcej

Pierwszy odcinek serialu dostępny będzie od 17 listopada w płatnej ofercie, kolejne pojawią się w serwisie w tygodniowych odstępach. W dniu premiery drugiego odcinka, 24 listopada, pierwszy zostanie udostępniony bezpłatnie.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

W obsadzie znaleźli się Magdalena Boczarska, Mirosław Haniszewski, Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Konopka, Jerzy Trela, Aleksandra Konieczna, Krzysztof Dracz, Piotr Srebrowski, Erika Karkuszewska, Mikołaj Woubishet, Jędrzej Hycnar, Helena Englert, Sebastian Stankiewicz.

Zobaczcie pierwszy teaser serialu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×