"Żywioły Saszy". TVN wyprodukuje serial kryminalny na podstawie powieści Katarzyny Bondy! Magdalena Boczarska w roli głównej!

Telewizja TVN mocno stawia na kryminały! Po "Chyłce", "Szadzi" i właśnie powstających "Nieobecnych", na horyzoncie pojawił się kolejny serial kryminalny, który będzie oparty na cyklu "Cztery żywioły" Katarzyny Bondy!

Multimedia

Nowy serial platformy Player i stacji TVN będzie zatytułowany "Żywioły Saszy" i wiadomo, że będzie oparty na cyklu autorstwa Katarzyny Bondy pt. "Cztery żywioły", ze szczególnym wskazaniem na powieść "Lampiony".

Telewizja TVN na swoich profilach społecznościowych ujawnił, że główną rolę w serialu "Żywioły Saszy" zagra Magdalena Boczarska. Aktorka wcieli się w postać utalentowanej profilerki, Saszy Załuskiej. Zdjęcia do serialu będą realizowane w Łodzi, a więcej szczegółów odnośnie do produkcji zostanie ujawnionych po wakacjach.

TVN stworzy serial na podstawie powieści Katarzyny Bondy! Premiera jeszcze w tym rokuZobacz więcej

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

W oficjalnym opisie książki "Lampiony" czytamy:

Sasza Załuska zostaje przyjęta na cywilny etat do gdańskiej policji i natychmiast oddelegowana do nowego zadania w Łodzi. To miasto stało się terenem groźnych wydarzeń. Dochodzi do serii pożarów. Mnożą się napady na bezdomnych i cudzoziemców, jawne akty homofobii i antysemityzmu. Działają bezwzględni czyściciele kamienic i szajki wyłudzające majątek od naiwnych staruszków, handlarze narkotyków, nieuczciwi prawnicy, podejrzani detektywi i fałszerze. Jakby tego było mało, pojawia się także podejrzenie, że Łódź jest zapleczem islamskich terrorystów. Czy te pozornie niepowiązane incydenty to w rzeczywistości realizacja jednego zbrodniczego planu, czy dzieło szaleńca? A może ta apokalipsa ma służyć jakiemuś konkretnemu celowi?

Zapowiada się interesująco?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Werka (gość)

  Nareszcie kolejny kryminał a nie jakieś denne seriale dla emerytów typu barwy szczęścia

  13.08.2020 05:37
 • Dosyć (gość)

  Mam już dość kryminałów! TVN nie ma już co kręcić. Daliby coś przyjemnego dla oka, może coś komediowego a tu same mroczne seriale. I co za scenariusz będzie odpowiedzialna pewnie Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz? Widząc jej filmografię to króluje właśnie przy takich serialach. Zrobicie jakiś casting na scenariusz serialu jak TVP i dajcie młodym szansę na stworzenie czegoś fajnego! Nie koniecznie kryminalnego.

  12.08.2020 07:53
 • del Kichote

  Och och och, te wykrzykniki, och! Nie ma to jak "zaprzyjaźnione media" (wg Wajdy, co "się wydał"), och! "Saszy". Jak bardzo to nie dziwi w przypadku twn'u - 40% kapitału założycielskiego w rublach, drugie 40% w dojcze ojro...

  12.08.2020 02:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×