maciej dowbor

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Produkcja żegna Piotra Gąsowskiego. Opinie widzów są druzgocące! „To już nie będzie ten program”

Ostatnie zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” wywołały nie lada poruszenie. Odejście Katarzyny Skrzyneckiej, Michała Wiśniewskiego oraz Piotra Gąsowskiego wzburzyło internautów. Produkcja opublikowała film, w którym dziękuje prowadzącemu przez ostatnie 9 lat Piotrowi Gąsowskiemu. Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których widzowie i fani formatu bez ogródek dali wyraz temu, co myślą.

12.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Zmiany w programie. Natalia Janoszek nową gwiazdą w hicie Polsatu? Propozycja miała paść już dawno!

Zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” - zwolnienie Michała Wiśniewskiego i Katarzyny Skrzyneckiej i nagłe odejście Piotra Gąsowskiego zaskoczyło tak fanów formatu, jak i samych zainteresowanych. Od chwili ogłoszenia zmian widzowie zachodzili w głowę, kogo w takim razie zobaczą w nowym sezonie hitu Polsatu. Wygląda na to, że nadszedł czas na pierwsze odpowiedzi.

10.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Maciej Dowbor o zmianach w programie. Współpracował z Piotrem Gąsowskim 9 lat! „Nie wiem jak skomentować to co się wydarzyło”

Niespodziewane dla, jak się okazuje niemalże wszystkich, zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” wywołały niemałe poruszenie w świecie polskiego show-biznesu. Odejście Michała Wiśniewskiego, Katarzyny Skrzyneckiej oraz Piotra Gąsowskiego sprawiły, że w sprawie wypowiedzieć się postanowił również Maciej Dowbor, współprowadzący program. Jego pozycja również jest zagrożona?

08.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pochwalili się wyremontowanym salonem. Utarli nosa internautom, zanim ci zdążyli się przyczepić!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to ciesząca się sporą sympatią i licznym gronem fanów celebrycka para. Obecnie skupiają się na wykończeniu remontowanego mieszkania. Podzielili się z fanami śledzącymi ich w mediach społecznościowych zdjęciami salonu, ale to jeszcze nic. Zdążyli obronić przed złośliwościami internautów to, co stanowi serce ich domu!

22.12.2022Domówka u Dowborów

"Domówka u Dowborów". Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali swój dom w Hiszpanii. Bajeczne widoki robią wrażenie! Już nie wrócą do Polski?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najpopularniejszych, ale też najbardziej pozytywnych par w polskim show-biznesie. Od małżeństwa bije pozytywna energia i trudno nie docenić poczucia humoru tej dwójki. Jednak w ostatnim czasie Dowbor i Koroniewska podjęli ważną decyzję - wyjechali z Polski do Hiszpanii, gdzie kupili dom. Bajeczne widoki robią wrażenie!

19.07.2022Domówka u Dowborów

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×