Ćwierćfinał Australian Open: Agnieszka Radwańska - Carla Suarez-Navarro [TRANSMISJA TV]

Redakcja Telemagazyn
Ćwierćfinałowy pojedynek Australian Open pomiędzy Agnieszką Radwańską i Carlą Suarez-Navarro odbędzie się na korcie Rod Laver Arena w nocy z poniedziałku na wtorek. Mecz Agnieszka Radwańska - Carla Suarez-Navarro pokaże Eurosport 1 od godziny 1.00.

Carla Suarez-Navarro dotychczas w Australian Open przegrała dwa sety. Pierwszego odebrała jej Greczynka Maria Sakkari w spotkaniu 2. rundy, kolejnego Hiszpanka straciła w pojedynku 1/8 finału z Australijką Darią Gavrilovą. Dla Radwańskiej mecz o ćwierćfinał także okazał się bardzo trudny. Krakowianka była nawet o krok od odpadnięcia z imprezy, gdy jej rywalka Anna-Lena Friedsman objęła prowadzenie 5:2 w trzecim secie. Wtedy jednak Niemka zaczęła narzekać na bóle mięśni dwugłowych obu ud i ostatnie piłki rozgrywała ze łzami w oczach.

Dotychczas Radwańska i Suarez-Navarro spotkały się ze sobą trzy razy. Dwa zwycięstwa odniosła Polka, ale ich poprzednie starcie podczas ćwierćfinału Miami w 2015 roku zakończyło się wygraną Hiszpanki. Przeciwniczką Polki lub Hiszpanki w półfinale będzie Serena Williams lub Maria Szarapowa.