106 psów w moim domu

106 Dogs In My Home, Wielka Brytania 2019

Bohaterami są miłośnicy zwierząt, którzy z wielkim poświęceniem angażują się w działania, by pokaźna liczba ich pupili wiodła szczęśliwe życie.

  • Czas trwania: 44 minut, Gatunek: Film dokumentalny

106 psów w moim domu w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Brytyjczycy kochają zwierzęta. Szacuje się, że w kraju żyje 71 milionów zwierząt domowych. Czasami ta miłość wymyka się spod kontroli. Tamara ma 106 psów i duże problemy finansowe. Pewna emerytka przez cały tydzień pracuje na targu, żeby utrzymać 30 niepełnosprawnych kotów. Inna miłośniczka czworonogów ma 34 szpice miniaturowe i właśnie jedna z suczek się oszczeniła. Z kolei para, która mieszka z prawie setką zwierzaków, pragnie stworzyć dla pupili prawdziwy raj na ziemi.

Brytyjczycy kochają zwierzęta. Szacuje się, że w całym kraju żyje 71 milionów zwierząt domowych. Ale czasami ta miłość wymyka się spod kontroli. Tamara ma 106 psów i duże problemy finansowe. Pewna emerytka przez cały tydzień pracuje na targu, żeby utrzymać 30 niepełnosprawnych kotów. Inna miłośniczka czworonogów ma 34 szpice miniaturowe i właśnie jedna z suczek się oszczeniła. Z kolei para, która mieszka z prawie setką zwierzaków, pragnie stworzyć dla swoich pupili prawdziwy raj na ziemi.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×