24 godziny w Indiach

Indian Summer, USA 2015

W Indiach znalazły schronienie gatunki zwierząt, które nie występują już nigdzie indziej. Jednym z nich jest nosorożec indyjski. Kiedyś zamieszkiwał duże obszary południowej Azji.

  • Czas trwania: 44 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Craig Meade

24 godziny w Indiach w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Craig Meade Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

W Indiach znalazły schronienie gatunki zwierząt, które nie występują już nigdzie indziej. Jednym z nich jest nosorożec indyjski. Kiedyś zwierzęta tego gatunku występowały na dużych obszarach południowej Azji. Teraz żyją w naturze tylko w północno-wschodnich Indiach i w Nepalu.

Niezwykłe historie zwierząt. Subkontynent indyjski to ogromny ląd z dżunglami, sawannami, pustyniamii górami. Jest odcięty od reszty świata majestatycznymi Himalajami. W Indiach znalazły schronienie gatunki zwierząt, które nigdzie indziej już nie występują. Toczą tutaj odwieczną batalię o przetrwanie. Filmowcy prezentują zapis 24 godzin burzliwego życia indyjskiej fauny. Jest szósta rano. Jeden z pierwszych osobników wynurzających się z półmroku to jedno z najrzadszych zwierząt - nosorożec indyjski, Kiedyś zamieszkiwał większość południowej Azji, ale teraz występuje wyłącznie w północno - wschodnich Indiach i w Nepalu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 8.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×