3 dni wolności

3 dni wolności, Polska 2011

Piotr opuszcza więzienie, w którym spędził 15 lat. Najprostsze czynności stanowią dla niego prawdziwe wyzwanie. Zagubiony i oszołomiony, stara się zrozumieć dzisiejszy świat.

  • Czas trwania: 27 minut, Gatunek: Film dokumentalny

3 dni wolności w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Łukasz Borowski Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Piotr opuszcza więzienie, w którym spędził 15 lat. Najprostsze czynności stanowią dla niego prawdziwe wyzwanie. Zagubiony i oszołomiony, a jednocześnie zafascynowany, stara się zrozumieć dzisiejszy świat. Nie to jednak okaże się dla niego najtrudniejsze. W trakcie przepustki będzie musiał zmierzyć się ze swoim życiem, ocenić przeszłość i szanse na przyszłość, wybrać to, co dla niego najważniejsze.

Po piętnastu latach więzienia Piotr wychodzi na przepustkę. Kiedy opuszcza zakład karny, najprostsze czynności stanowią dla niego prawdziwe wyzwanie. Zagubiony i oszołomiony, a jednoczesnie zafascynowany wolnością, stara się zrozumieć dzisiejszy świat. Nie to jednak okaże się dla niego najtrudniejsze. W czasie przepustki będzie musiał zmierzyć się ze swoim życiem, ocenić przeszłość i szanse na przyszłość, wybrać to, co dla niego najważniejsze. W jaki sposób wykorzysta trzy dni wolności?

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Bardzo polecam ten dokument!Warto obejrzeć.

    16.09.2011 13:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×