A Perfect Soldier

0

Aki Ra mając 10 lat został wcielony do armii Czerwonych Khmerów w Kambodży. Zmuszono go do zabijania ludzi. Przez trzy kolejne dekady nie widział nic oprócz brutalnej przemocy, cierpienia i głodu.

  • Czas trwania: 65 minut, Gatunek: Film dokumentalny

A Perfect Soldier w telewizji

ZwińRozwiń
  • Niedziela 25.03.2012 12:20

    TVN 24

Opis programu

ZwińRozwiń

Aki Ra mając niespełna 10 lat został wcielony do armii Czerwonych Khmerów w Kambodży. Zmuszono go do zabijania ludzi i podkładania min przeciwpiechotnych. Przez trzy kolejne dekady Aki Ra nie widział nic innego oprócz brutalnej przemocy, cierpienia i głodu. Po wygaśnięciu wojny domowej próbował żyć normalnie, ale nie mógł bez odkupienia win. Zaangażował się w akcję odminowania kambodżańskich pól. Aki Ra został wybrany przez telewizje CNN na jednego z najważniejszych 10-u bohaterów roku 2010.

To niezwykle budująca historia o sile ludzkiego sumienia i empatii. Aki Ra mając niespełna 10 lat został wcielony do armii Czerwonych Khmerów w Kambodży - zmuszono go do zabijania ludzi i podkładania min przeciwpiechotnych. Przez niemal trzy kolejne dekady swojego życia Aki Ra nie widział nic innego oprócz brutalnej przemocy, cierpienia i głodu. Po wygaśnięciu wojny domowej próbował żyć normalnie, ale nie mógł bez odkupienia swoich win. Zaangażował się w akcję odminowania kambodżańskich pól. Aki Ra został wybrany przez telewizje CNN na jednego z najważniejszych 10-u bohaterów roku 2010.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×