ABC podróżnika

ABC podróżnika,

Widzowie będą mieli okazję poznać odpowiedzi na nurtujące pytania - co zabrać i jak się spakować do bagażu podręcznego, który zabiera się do samolotu i jak przygotować się do wielogodzinnej podróży.

  • Gatunek: Film dokumentalny

ABC podróżnika w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie będą mieli okazję poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania - co zabrać i jak się spakować do bagażu podręcznego, który zabiera się na pokład samolotu, jak kupić tanio bilet i co zrobić, kiedy wszystkie miejsca w samolocie są już zarezerwowane, a bardzo zależy na tym locie, jak dobrze przygotować się do wielogodzinnej podróży i kiedy wymienić walutę. To program o charakterze kumplowskiej porady, który pomoże w zorganizowaniu każdej podróży.

"ABC podróżnika" to lekki program poradnikowy, traktujący temat w sposób detaliczny, punktowy, niemal wskazujący idealne rozwiązania. W roli prowadzącego wystąpi Kuba Jankowski, znany youtuber, ale przede wszystkim miłośnik podróży. Widzowie będą mieli okazję poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania - co zabrać i jak się spakować do bagażu podręcznego, który zabieramy na pokład samolotu? Jak kupić tanio bilet i co zrobić, kiedy wszystkie miejsca w samolocie są już zarezerwowane, a bardzo zależy nam na tym locie? Jak dobrze przygotować się do wielogodzinnej podróży i kiedy wymienić walutę? "ABC podróżnika" to program o charakterze kumplowskiej porady, który pomoże w zorganizowaniu każdej podróży!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×