Air Force One bez tajemnic

America's Flagship, USA 2017

Zajrzyj do podniebnej sypialni prezydenta i pomieszczeń, w których kryją się najpilniej strzeżone technologie. Poznaj załogę Air Force One.

  • Czas trwania: 56 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Air Force One bez tajemnic w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Prezydencki samolot kryje w sobie technologie objęte państwową tajemnicą. Widzowie zyskują okazję obejrzenia sypialni głowy państwa i innych miejsc, do których na co dzień nie ma dostępu. Pilotowi i załodze powierzono obsługę podniebnego centrum dowodzenia. Dokument opowiada o podróży George'a W. Busha po atakach z 11 września i pierwszym locie Baracka Obamy. Zaprezentowany też zostanie najnowszy model maszyny, który zastąpi w najbliższych latach wysłużonego boeinga 747.

Zobacz na własne oczy podniebną sypialnię prezydenta i pomieszczenia, w których kryją się technologie objęte największą tajemnicą. Poznaj pilota i niestrudzoną załogę, która prowadzi to powietrzne centrum dowodzenia. Razem z prezydentem George'em W. Bushem przeżyj chwile grozy po 11 września i zobacz, jak prezydent Barack Obama odbywa pierwszą podróż na pokładzie Air Force One. Dowiedz się, jaki samolot zastąpi obecny model, 747, i stanie się najbezpieczniejszym statkiem powietrznym świata.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 10.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×