Alex James w szponach kokainy

Alex James - The Cocaine Diaries, Wielka Brytania 2008

Alex James, były basista brytyjskiej grupy Blur i wielbiciel imprez, wyrusza do Kolumbii na zaproszenie prezydenta tego kraju, by poznać kulisy biznesu narkotykowego.

  • Czas trwania: 65 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: David Notman-Watt

Alex James w szponach kokainy w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • David Notman-Watt Autor
  • David Notman-Watt Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Alex James, były basista brytyjskiej grupy Blur i wielbiciel imprez, wyrusza do Kolumbii na zaproszenie prezydenta tego kraju, by poznać kulisy biznesu narkotykowego. Były muzyk spotyka się z policjantami odpowiedzialnymi za niszczenie pól koki, dilerem narkotykowym, płatnym zabójcą na usługach gangów narkotykowych, farmerem uprawiającym kokę, drobnymi przemytnikami i innymi ludźmi, których życie jest związane z narkotykami.

Alex James jest obecnie rolnikiem i prowadzi ustabilizowane życie. Niegdyś był znany jako basista brytyjskiej grupy "Blur" i wielbiciel imprez, na których nie brakowało narkotyków i alkoholu. Na zaproszenie prezydenta Kolumbii wyrusza, by poznać kulisy biznesu narkotykowego w tym kraju. Czeka go niezwykle trudne i niebezpieczne zadanie reporterskie. Były muzyk spotka się z policjantami odpowiedzialnymi za niszczenie pól koki, dilerem narkotykowym, płatnym zabójcą na usługach gangów narkotykowych, farmerem uprawiającym kokę, drobnymi przemytnikami i innymi ludźmi, których życie jest związane jest z narkotykami. Alex James zada sobie i widzom dwa podstawowe pytania: Czy Europejczycy zdają sobie sprawę, co kryje się za każdym gramem kokainy? Czy walka z przemysłem narkotykowym kiedykolwiek się skończy?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×