Andrzej. Wspomnienie o Andrzeju Nardellim

1993

Dokument o Andrzeju Nardellim, zmarłym tragicznie 10 czerwca 1972 roku. Aktora wspominają jego przyjaciele i znajomi. W dokumencie wykorzystano różne materiały archiwalne.

  • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Andrzej. Wspomnienie o Andrzeju Nardellim w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument o Andrzeju Nardellim, zmarłym tragicznie 10 czerwca 1972 roku. Aktora wspominają jego przyjaciele i znajomi. W dokumencie wykorzystano następujące materiały archiwalne: "Nasze miasto" Throntona Wildera w reż. Jerzego Gruzy, "Raz, dwa, trzy..." (z życia PWST w Warszawie), "Hanuszkiewicz" Tadeusza Kraśki, "Notatnik kulturalny", "Jest - czy się śni?" Krystyny i Michała Bogusławskich, "Poezja Andrzeja Trzebińskiego" w reż. Michała Bogusławskiego, "Bracia Karamazow" Fiodora Dostojewskiego w reżyserii Jerzego Krasowskiego.

Film dokumentalny o Andrzeju Nardellim, zmarłym tragicznie 10 czerwca 1972 roku. Aktora wspominają jego przyjaciele i znajomi. Wykorzystano następujące materiały archiwalne TVP i WFDiF: "Nasze miasto" Throntona Wildera w reż. Jerzego Gruzy, "Raz, dwa, trzy... " (z życia PWST w Warszawie), "Hanuszkiewicz" Tadeusza Kraśki, "Notatnik kulturalny", "Jest - czy się śni? " Krystyny i Michała Bogusławskich, "Poezja Andrzeja Trzebińskiego" w reż. Michała Bogusławskiego, "Bracia Karamazow" Fiodora Dostojewskiego, w reżyserii Jerzego Krasowskiego, "Tadeusz" w reż. Michała Bogusławskiego.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×