Angkor - starożytna metropolia

Angkor, a New Megalopolis, Francja 2015

Dokument to podróż śladem budowniczych starożytnego miasta Angkor, ale także jedyna w swoim rodzaju okazja, aby poznać życie tamtejszych ludów - ich rytuały i tradycje.

 • Czas trwania: 53 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Oliver Horn

Angkor - starożytna metropolia w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Oliver Horn Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Prowadzone od 2012 roku przez dwóch francuskich archeologów, Pierre'a Bâty'ego i Jeana-Baptiste'a Chevance'a, programy wykopaliskowe zrewolucjonizowały dotychczasową wiedzę o starożytnej stolicy Imperium Khmerskiego - Angkor. Dokument to podróż śladem budowniczych tego miasta, ale także jedyna w swoim rodzaju okazja, aby poznać życie tamtejszych ludów - ich rytuały i tradycje.

Ekscytująca podróż do jednego z największych starożytnych miejskich kompleksów – Angkor. Prowadzone od 2012 roku przez dwóch francuskich archeologów, Pierre'a Bâty'ego i Jeana-Baptiste'a Chevance'a, programy wykopaliskowe zrewolucjonizowały dotychczasową wiedzę o starożytnej stolicy Imperium Khmerskiego – Angkor. Dokument "Angkor - starożytna metropolia" to podróż śladem budowniczych tego miasta, ale także jedyna w swoim rodzaju okazja, aby poznać życie tamtejszych ludów – ich rytuały i tradycje.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×