Apollo 8: przełomowa misja

Apollo 8: The Mission That Changed The World, USA 2018

Pierwsza misja załogowa na Księżyc przyniosła fascynujące odkrycia. O jej przebiegu opowiada m. in. jeden z jej uczestników, Bill Anders."

  • Gatunek: Film dokumentalny

Apollo 8: przełomowa misja w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

21 grudnia 1968 r. o 6:31 NASA rozpoczęła pierwszą w historii misję załogową na Księżyc. Ludzie po raz pierwszy wyruszyli do innego świata, ale ich najwspanialszym odkryciem była Ziemia. Podczas tej wyprawy powstało pierwsze kolorowe zdjęcia naszej planety. Dzięki materiałom archiwalnym i wyjątkowemu wywiadowi z astronautą Billem Andersem, który wykonał historyczną fotografię, widzowie poznają niesamowitą historię misji Apollo 8.

Pierwsza misja załogowa na Księżyc przyniosła fascynujące odkrycia. O jej przebiegu opowie m. in. jeden z jej uczestników, Bill Anders. "Pierwsza misja załogowa na Księżyc przyniosła fascynujące odkrycia. O jej przebiegu opowie m. in. jeden z jej uczestników, Bill Anders." "21 grudnia 1968 r. o 6:31 NASA rozpoczęła pierwszą w historii misję załogową na Księżyc. Ludzie po raz pierwszy wyruszyli do innego świata, ale ich najwspanialszym odkryciem była... Ziemia. Podczas tej wyprawy powstało pierwsze kolorowe zdjęcia naszej planety. Dzięki materiałom archiwalnym i wyjątkowemu wywiadowi z astronautą Billem Andersem, który wykonał historyczną fotografię, poznamy z pierwszej ręki niesamowitą historię misji Apollo 8." "21 grudnia 1968 r. o 6:31 NASA rozpoczęła pierwszą w historii misję załogową na Księżyc. Ludzie po raz pierwszy wyruszyli do innego świata, ale ich najwspanialszym odkryciem była... Ziemia. Podczas tej wyprawy powstało pierwsze kolorowe zdjęcia naszej planety. Dzięki materiałom archiwalnym i wyjątkowemu wywiadowi z astronautą Billem Andersem, który wykonał historyczną fotografię, poznamy z pierwszej ręki niesamowitą historię misji Apollo 8."

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×