Atak w dziczy

Attack in the Wild, USA

Kulisy tragicznej śmierci piosenkarki Taylor Mitchell, która padła ofiarą ataku dwóch kojotów w Parku Narodowym Cape Breton Highlands na wyspie Cape Breton w Nowej Szkocji.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Atak w dziczy w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

27 października 2009 roku piosenkarka Taylor Mitchell spacerowała samotnie ośmiokilometrowym szlakiem w Parku Narodowym Cape Breton Highlands na wyspie Cape Breton w Nowej Szkocji. Została zaatakowana przez dwa kojoty. Inni spacerowicze udzielili jej pomocy, odstraszyli zwierzęta i wezwali pogotowie. Mimo akcji ratunkowej nie udało się uratować życia piosenkarki. W programie zostaną przeanalizowane przyczyny ataku zwierząt.

27 października 2009 roku Taylor Mitchell samotnie spacerowała szlakiem w Parku Narodowym Cape Breton Highlands w Nowej Szkocji. Podczas wędrówki została zaatakowana przez niewielką grupę młodych kojotów. Mimo interwencji innych spacerowiczów i skomplikowanej akcji ratunkowej nie udało się uratować życia piosenkarki. W programie zostaną przeanalizowane przyczyny ataku zwierząt. Był to drugi przypadek agresji kojotów wobec człowieka w całej historii północnej Ameryki.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×