Atol koralowy - kolebka życia

Surviving in the Lagoon, Francja 2018

Polinezyjskie rafy koralowe należą do najbogatszych i najlepiej zachowanych na świecie. Film pokazuje je z bardzo bliska. Kamera podąża za ławicą małych ryb, które walczą o przetrwanie.

  • Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Manuel Lefevre, Gil Kebaili

Atol koralowy - kolebka życia w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Manuel Lefevre Reżyseria
  • Gil Kebaili Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Wyspy Polinezji Francuskiej leżą pośrodku Oceanu Spokojnego, z dala od stałego lądu. Ta izolacja sprawiła, że żyje tu wiele endemicznych gatunków roślin i zwierząt. Ale największa różnorodność kryje się pod wodą. Polinezyjskie rafy koralowe należą do najbogatszych i najlepiej zachowanych na świecie. Film pokazuje je z bardzo bliska. Kamera podąża za ławicą małych ryb, które walczą o przetrwanie.

Poznaj bujne życie polinezyjskiej rafy koralowej. Walka o przetrwanie w bajecznie kolorowej scenerii. Wyspy Polinezji Francuskiej leżą pośrodku Oceanu Spokojnego, z dala od stałego lądu. Ta izolacja sprawiła, że żyje tu wiele endemicznych gatunków roślin i zwierząt. Ale największa różnorodność kryje się pod wodą. Polinezyjskie rafy koralowe należą do najbogatszych i najlepiej zachowanych na świecie. Film pokazuje je z bardzo bliska. Kamera podąża za ławicą małych ryb, które walczą o przetrwanie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×