Atomówki: Walka przed Gwiazdką

The Powerpuff Girls: Twas the Fight Before Christmas, USA 2002

Atomówki są zaskoczone, gdy dowiadują się, że znalazły się na liście niegrzecznych dzieci. Okazuje się, że to Princess, najbardziej zawistna dziewczynka z Townsville, sfałszowała listę św. Mikołaja.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film animowany
  • Reżyseria: Lauren Faust, Craig McCracken

Atomówki: Walka przed Gwiazdką w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Craig Lewis Scenariusz
  • Lauren Faust Reżyseria
  • Craig McCracken Reżyseria
  • Bobby Gibis Montaż
  • James L. Venable Muzyka
  • Chris Savino Producent

Opis programu

ZwińRozwiń

Atomówki są zaskoczone, gdy dowiadują się, że znalazły się na mikołajowej liście niegrzecznych dzieci. Princess, najbardziej zawistna dziewczynka z Townsville, uknuła intrygę, by przekonać św. Mikołaja, by uczynił ją czwartą Atomówką. Na Biegunie Północnym zdołała sfałszować listę świętego. Miły staruszek uwierzył, że Atomówki były bardzo niegrzeczne. Bójka, Bajka i Brawurka rozpętują gwiazdkową śnieżycę, by pokrzyżować plany przeciwniczki.

Podczas gdy grzeczne dzieci na całym świecie marzą o prezentach, jakie znajdą pod choinką, nasze kochane Atomówki muszą uratować Boże Narodzenie. Jest to całkiem nowy, półtoragodzinny odcinek świąteczny. Jego premiera rozpocznie się 22 grudnia o 18. 00. Ponieważ Atomówki zrobione są z cukru i przypraw (i zawsze są słodkie! ), szokiem jest dla nich wiadomość, że znalazły się na Mikołajowej liście niegrzecznych dzieci. Princess, najbardziej zawistna dziewczynka z Townsville, namotała piekielnie paskudną intrygę, by przekonać Mikołaja, żeby uczynił ją czwartą Atomówką. W tym celu na Biegunie Północnym zdołała sfałszować listę świętego Mikołaja. Miły staruszek uwierzył, że Atomówki były bardzo niegrzeczne. Bójka, Bajka i Brawurka rozpętują gwiazdkową śnieżycę, by pokrzyżować plany przeciwniczki i pokazać Princess, gdzie jest jej miejsce (na Mikołajowej liście niereformowalnych rozrabiaków) oraz ocalić święta Bożego Narodzenia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×