Auto jak marzenie

Sleek Dreams, Japonia 2005

Ferrari, Maserati, Alfa Romeo piękne i stylowe sylwetki tych aut narzucają standard całemu motorowemu światu. Program odwiedza słynne studio projektowe Pininfarina, miejsce narodzin tych pojazdów.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Auto jak marzenie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Ferrari, Maserati, Alfa Romeo piękne i stylowe sylwetki tych aut narzucają tempo i stawiają poprzeczkę całemu motorowemu światu. Kim są ich projektanci. Jednym z najsłynniejszych studiów projektowych, któremu powierzane jest przygotowanie kompletnego projektu tych wyrafinowanych pojazdów jest Pininfarina. Tutaj, międzynarodowy zespół projektantów jednoczy talenty i siły, przygotowując kolejne generacje tych pożądanych na całym świecie aut. Na użytek programu, po raz pierwszy, wstęp do studia udostępniono kamerom filmowym.

Ferrari, Maserati, Alfa Romeo? piękne i stylowe sylwetki tych aut narzucają tempo i stawiają poprzeczkę całemu motorowemu światu. Kim są ich projektanci? Jednym z najsłynniejszych studiów projektowych, któremu powierzane jest przygotowanie kompletnego projektu tych wyrafinowanych pojazdów jest Pininfarina. Tutaj, międzynarodowy zespół projektantów jednoczy talenty i siły, przygotowując kolejne generacje tych pożądanych na całym świecie aut. Na użytek programu, po raz pierwszy, wstęp do studia udostępniono kamerom filmowym, które w szczegółach rejestrują proces od najwcześniejszych stadiów projektowych po ukończenie prototypu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×