Barbie i dwanaście tańczących księżniczek

Barbie and 12 dancing princesses, 0

Barbie - księżniczka Genevieve i jej 11 sióstr żyją w królestwie pełnym tańca i śmiechu. Niestety, z chwilą kiedy w ich zamku pojawia się chciwy kuzyn ich ojca radość i zabawa znikają na zawsze.

  • Czas trwania: 104 minut, Gatunek: Film animowany

Barbie i dwanaście tańczących księżniczek w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Barbie - księżniczka Genevieve i jej 11 sióstr żyją w królestwie pełnym tańca i śmiechu. Niestety, z chwilą kiedy w ich zamku pojawia się chciwy kuzyn ich ojca radość i zabawa znikają na zawsze. Ojcu księżniczek grozi utrata królestwa, gdyż okrutny kuzyn chce pozbawić go władzy. Księżniczka Genevieve nie może się z tym pogodzić. Chce pomóc ojcu pokonać złego wuja i nieoczekiwanie odkrywa tajemnicze przejścia do magicznego świata. Jest szansa, że wkrótce zło zostanie zwyciężone.

Barbie - księżniczka Genevieve i jej 11 sióstr żyją w królestwie pełnym tańca i śmiechu. Niestety, z chwilą kiedy w ich zamku pojawia się chciwy kuzyn ich ojca radość i zabawa znikają na zawsze z królestwa. Ojcu księżniczek grozi utrata królestwa, gdyż okrutny kuzyn chce pozbawić go władzy. Księżniczka Genevieve nie może pogodzić się z życiem w smutku i rozpaczy. Chce pomóc ojcu pokonać złego wuja i nieoczekiwanie odkrywa tajemnicze przejścia do magicznego świata. Jest szansa, że wkrótce zło zostanie zwyciężone.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×