Barbie: Superksiężniczki

Barbie in Princess Power, USA 2015

Księżniczka Kara i jej kuzynka Corinne zostają obdarzone nadnaturalnymi mocami. Początkowo rywalizują ze sobą, jednak łączą siły, gdy królestwu zagraża niebezpieczeństwo.

  • Czas trwania: 73 minut, Gatunek: Film animowany
  • Reżyseria: Ezekiel Norton

Barbie: Superksiężniczki w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Ezekiel Norton Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Pewnego dnia księżniczka Kara zostaje pocałowana przez magicznego motyla. Wkrótce odkrywa, że dzięki temu potrafi zmieniać się w Super Iskrę, która walczy z siłami zła i staje w obronie potrzebujących. Niestety, zaczarowany motyl wpada w ręce zazdrosnej kuzynki Kary - Corinne, a ta za jego pomocą przeistacza się w obdarzoną nadnaturalnymi mocami Mocną Iskrę. Początkowo Kara i Corinne rywalizują ze sobą, jednak gdy królestwu zagraża niebezpieczeństwo uświadamiają sobie, że tylko działając razem będą w stanie je uratować.

Czy marzyliście kiedyś, żeby mieć supermoce? Uratować świat i zostać superbohaterami? Jeżeli tak, to film dla Was! Tym razem Barbie wciela się postać Kary, współczesnej księżniczki, która prowadzi całkiem zwyczajne życie. Pewnego dnia dziewczyna zostaje pocałowana przez magicznego motyla i niedługo potem odkrywa, że dzięki temu zyskała nadzwyczajną moc. Potrafi zmieniać się w Super Iskrę - superbohaterkę, która walczy z siłami zła, staje w obronie potrzebujących pomocy i całego Królestwa. Niestety zaczarowany motyl wpada w ręce zazdrosnej kuzynki Kary - Corinne, a ta za jego pomocą przeistacza się w obdarzoną nadnaturalnymi mocami Mocną Iskrę. Początkowo Kara i Corinne rywalizują ze sobą, jednak gdy Królestwu zagraża prawdziwe niebezpieczeństwo zdają sobie sprawę, że tylko działając razem będą w stanie je uratować. Film pokazuje, że supermoc, to przede wszystkim wielka odpowiedzialność i trzeba uważać, w jakim celu się ją wykorzystuje. Poza tym nie ma większej supermocy niż siła prawdziwej przyjaźni! "Barbie Super Księżniczki" to kinowy hit, który po raz pierwszy można zobaczyć w polskiej telewizji!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 4.7 Głosów: 6

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×