Barbie: Tajne Agentki

Barbie Spy Squad, USA 2016

Barbie i jej dwie najlepsze przyjaciółki, Teresa i Renee, dołączają do tajnej agencji szpiegowskiej. Ich zadaniem jest rozwiązanie sprawy tajemniczego włamywacza.

 • Gatunek: Film animowany

Barbie: Tajne Agentki w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Barbie i jej dwie najlepsze przyjaciółki dołączają do tajnej agencji szpiegowskiej. Ich zadaniem jest rozwiązanie sprawy tajemniczego włamywacza. Z pomocą gadżetów, kostiumów, w towarzystwie robo-zwierzaka przyjaciółki podejmują się tej trudnej misji.

Kolejny film o przygodach Barbie i jej przyjaciółek zaskakuje nieoczekiwanymi zwrotami akcji i niespodziewanymi przygodami! Tym razem dziewczyny zmieniają się w tajne agentki, które próbują schwytać nieuchwytnego włamywacza! Supertajna agencja szpiegowska rekrutuje Barbie i jej dwie najlepsze przyjaciółki Teresę oraz Renee w swoje szeregi. Dzięki umiejętnościom akrobatycznym dziewczyny zmieniają się z gimnastyczek w tajne agentki. Ich zadaniem jest rozwiązanie sprawy tajemniczego włamywacza, który porusza się cicho i zwinnie jak kot. Nikt nie jest w stanie go złapać, dlatego do akcji wkraczają świeżo upieczone agentki! Za pomocą supergadżetów, szałowych kostiumów, w towarzystwie słodkiego robo-zwierzaka przyjaciółki podejmują się tej trudnej misji. Czy ich przebiegłość i praca zespołowa wystarczą, żeby złapać nieuchwytnego włamywacza? Zobaczcie jakie przygody czekają na Barbie, Teresę i Renee w nowym filmie. Dziewczyńska siła zawsze wygrywa!

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×