Beethoven VI - Wielka ucieczka

Beethoven's Big Break, USA 2008

Treser z Hollywood zostaje obarczony winą za uprowadzenie psa - gwiazdy filmu. Producenci zwalniają mężczyznę i poszukują zastępcy czworonoga. Tymczasem syn tresera sprowadza do domu bernardyna.

 • Czas trwania: 100 minut, Gatunek: Film przygodowy
 • Reżyseria: Mike Elliott

Beethoven VI - Wielka ucieczka w telewizji

ZwińRozwiń

Obsada

 • Jonathan Silverman jako Eddie
 • Jennifer Finnigan jako Lisa
 • Moises Arias jako Billy
 • Eddie Griffin jako Stanley
 • Rhea Perlman jako Patricia
 • Stephen Tobolowsky jako Sal
 • Oscar Nunez jako Tick

Twórcy

 • Mike Elliott Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Eddie pracuje jako treser w Hollywood. Pewnego dnia, za sprawą współpracownika, dochodzi do uprowadzenia psa - gwiazdy filmu, w którym zatrudniony jest Eddie. On też zostaje obarczony odpowiedzialnością za to wydarzenie. Szefowie produkcji odmawiają zapłacenia okupu. Poszukują zastępstwa i zwalniają Eddiego. Tymczasem jego syn Billy, wbrew zakazowi ojca, sprowadza do domu bernardyna wraz ze szczeniętami. Kudłaty Beethoven wpada w oko filmowcom i dostaje angaż. Czworonożny lokator staje się wielką szansą dla Eddiego.

Eddie (Jonathan Silverman) pracuje jako treser w Hollywood, ale prywatnie zwierzęta nie mają wstępu do jego domu, który dzieli jedynie z niepokornym synem (Moises Arias). Pewnego dnia psia gwiazda filmu, przy którym Eddie jest zatrudniony, zostaje porwana, a on za sprawą przebiegłego współpracownika Sala (Stephen Tobolowsky) zostaje obarczony za to odpowiedzialnością. Szefowie produkcji odmawiają zapłacenia okupu, rozpoczynają poszukiwanie zastępstwa i zwalniają Eddiego. W międzyczasie, mający sobie za nic zakazy ojca Billy sprowadza do domu niezdarnego bernardyna wraz ze stadkiem uroczych szczeniąt. Podczas przypadkowego spotkania kudłaty Beethoven wpada w oko filmowcom i dostaje angaż do komediowej superprodukcji. Nieproszony czworonożny lokator niespodziewanie staje się wielką szansą dla kompletnie załamanego Eddiego i powoli zdobywa jego serce. W powszechnej opinii bernardyny uchodzą za łagodne psy ratownicze, znane z nadzwyczajnej wierności i oddania właścicielom. Zapoczątkowana w 1992 roku popularna seria familijna o psie tej rasy nie podważa ich niewątpliwych zalet, ale do listy cech charakterystycznych bernardynów dodaje niezdarność. Wszędzie tam, gdzie pojawia się tytułowy bohater, zawdzięczający imię zainteresowaniu, jakie żywi wobec V symfonii Ludwiga van Beethovena, bałagan jest nieunikniony. Trzeba jednak mieś świadomość, że mowa o stukilogramowym psim olbrzymie. Gwarancją dobrej zabawy dla całej rodziny przy oglądaniu 6. części jego perypetii powinno być nazwisko Mike'a Elliotta. Choć to dopiero pierwszy film w jego reżyserii, jako producent ponad stu tytułów, w tym takich jak "Wszystko, czego pragnę", "American Pie - Wakacje", "Bękarty diabła", oczekiwania widzów zna doskonale. Moises Arias, odtwórca roli małego Billy'ego, za którego sprawą sympatyczna psia rodzina znajduje dom, rozpoczął aktorską karierę występem obok Jacka Blacka w "Nacho Libre" (2006), a popularność zdobył dzięki serialowi "Hannah Montana". Kiedy powstawała pierwsza część "Beethovena", Ariasa nie było jeszcze na świecie, jednak zna doskonale ten cykl.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.2 Głosów: 10

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×