Bejbis

The Babysitters, USA 2007

Pracująca jako opiekunka do dzieci 17-letnia Shirley Lyner nawiązuje romans z pracodawcą. Niebawem nastolatka i jej koleżanki zaczynają świadczyć usługi erotyczne pod pozorem opieki nad dziećmi.

 • Czas trwania: 95 minut, Gatunek: Dramat obyczajowy
 • Reżyseria: David Ross

Bejbis w telewizji

ZwińRozwiń

Obsada

 • Lauren Birkell jako Melissa Rowan
 • Paul Borghese jako Cook
 • Chira Cassel jako Health Teacher
 • Anthony Cirillo jako Adam Beltran
 • Spencer Treat Clark jako Scott Miral
 • Andy Comeau jako Jerry Tuchman
 • Alexandra Daddario jako Barbara Yates

Twórcy

 • David Ross Scenariusz
 • David Ross Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Zdolna 17-latka Shirley Lyner myśli o studiach. Pracuje jako opiekunka do dzieci, aby zarobić pieniądze na college. Jeden z pracodawców nastolatki, Michael Beltran, nawiązuje z nią romans, ukrywając związek przed żoną. Niebawem okazuje się, że inni młodzi ojcowie również są chętni do korzystania z towarzystwa młodych niań. Pod pozorem opieki nad dziećmi Shirley z grupą koleżanek zaczynają świadczyć usługi erotyczne. Wkrótce przedsiębiorcza uczennica traci kontrolę nad procederem.

Siedemnastoletnia Shirley Lyner (Katherine Waterston) jest zdolną uczennicą, która poważnie myśli o studiach. Aby zarobić pieniądze na college, pracuje jako opiekunka dzieci. Jednym z zatrudniających ją rodziców jest Michael Beltran (John Leguizamo), który czyni nastolatce awanse. Para nawiązuje romans, ukrywając prawdę przed żoną mężczyzny, Gail (Cynthia Nixon). Shirley szybko przekonuje się, że inni młodzi tatusiowie także chętnie chcieliby przebywać w towarzystwie młodych niań. Z grupą koleżanek zakłada więc serwis - dziewczyny na telefon pod przykrywką opieki nad dziećmi. Wkrótce jednak przedsiębiorcza uczennica traci kontrolę nad procederem. Świetnie prosperujący dotąd biznes staje na krawędzi katastrofy. "Bejbis" - niezależna produkcja w reżyserii Davida Rossa, będącego także autorem scenariusza - to obyczajowy dramat podejmujący temat zawoalowanej prostytucji wśród nieletnich. - Chcę pozostawić publiczności wolną rękę w kwestii odbioru filmu - przekonywał Ross. - Opowiadam prostą historię: oto, co może się stać, kiedy ludzie nabierają pewnych nawyków. Starają się spełniać w życiu, ale czasami brną w coś za daleko lub zaczynają zachowywać się w sposób szkodliwy dla siebie i innych. W filmie wystąpili m.in. John Leguizamo ("Życie Carlita", "Moulin Rouge!"), Cynthia Nixon (Miranda z serialu "Seks w wielkim mieście") i Katherine Waterston ("Zdobyć Woodstock", "Enter Nowhere"), która mimo 27 lat wcieliła się w młodszą o całą dekadę Shirley. "Czarna komedia lokująca się z powodzeniem między "Śmiertelnym zauroczeniem" a "American Beauty"" - opinia Kena Foksa z serwisu TV Guide wydaje się trafną wizytówką "Bejbis".

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.4 Głosów: 11

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×