Bergman, Magnani, Rossellini. Wybuchowy trójkąt

Bergman&Magnani: the War of Volcanoes, Włochy 2012

Historia skandalu miłosnego, którego bohaterami byli - reżyser Roberto Rossellini oraz aktorki - Ingrid Bergman i Anna Magnani.

  • Czas trwania: 65 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Bergman, Magnani, Rossellini. Wybuchowy trójkąt w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Historia skandalu miłosnego, którego bohaterami byli Roberto Rossellini, Ingrid Bergman i Anna Magnani. Dwie ekipy filmowe spotkały się na włoskich wyspach Liparyjskich. Pierwsza kręciła "Wulkan", którego gwiazdą była Anna Magnani, opuszczona niedawno przez reżysera Roberto Rosselliniego. Druga ekipa pracowała nad filmem "Stromboli, ziemia bogów", na planie którego Rossellini poznał Ingrid Bergman, w której się zakochał.

Historia trójkąta miłosnego wszechczasów: Roberto Rosselliniego, Ingrid Bergman i Anny Magnani. Dokument Francesco Patierno to historia skandalu miłosnego. Jego bohaterowie to Roberto Rossellini, Ingrid Bergman i Anna Magnani. W tle włoskie wyspy Liparyjskie. W tym samym czasie spotkały się na nich dwie ekipy filmowe. Pierwsza kręciła "Wulkan", którego gwiazdą była Anna Magnani, opuszczona niedawno przez reżysera Roberto Rosselliniego. Druga ekipa pracowała nad filmem "Stromboli, ziemia bogów", na planie którego Rossellini poznał Ingrid Bergman, w której się zakochał. "Bergman, Magnani, Rossellini. Wybuchowy trójkąt" to dokument, który zabiera widzów w świat pragnień, zdrad i romansów największych gwiazd, w tle pokazując historię włoskiej i amerykańskiej kinematografii.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×