Bollywood ręcznie malowane

Original Copy, Niemcy 2015

Bohaterem filmu jest Mumbai i jego współpracownicy. Wszyscy oni trudnią się ręcznym malowaniem plakatów filmowych. Niestety ich twórczość jest wypierana przez drukowane plakaty filmowe.

 • Czas trwania: 92 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Georg Heinzen, Florian Heinzen-Ziob

Bollywood ręcznie malowane w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Georg Heinzen Reżyseria
 • Florian Heinzen-Ziob Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Bohaterem filmu jest Mumbai i jego współpracownicy. Wszyscy oni trudnią się ręcznym malowaniem plakatów filmowych. Tworzą oni wielkoformatowe prace przedstawiające gwiazdy bollywoodzkich filmów. Niestety ich twórczość jest wypierana przez drukowane plakaty filmowe. Ponadto bohater zmaga się z trudną sytuacją jego warsztatu, któremu grozi między innymi rozbiórka. Pomimo pojawiających się trudności Mumbai nie chce, aby sztuka ta zanikła, dlatego też stara się przekazać swoje rzemiosło młodszemu pokoleniu.

Bohaterem filmu jest Mumbai, poznajemy również jego współpracowników. Wszyscy oni trudnią się ręcznym malowaniem plakatów filmowych. Tworzą oni wielkoformatowe prace przedstawiające gwiazdy bollywoodzkich filmów. Niestety ich twórczośćjest wypierana przez drukowane plakaty filmowe. Ponadto bohater zmaga się z trudną sytuacją jego warsztatu, któremu grozimiędzy innymi rozbiórka. Pomimo pojawiających się trudności Mumbai nie chce, aby sztuka ta zanikła, dlatego też stara sięprzekazać swoje rzemiosło młodszemu pokoleniu.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×