Botoksowe szaleństwo

Botox Beauties: Extreme Beauty Regimes, 0

Dzięki rozwojowi medycyny estetycznej, każdy może poprawić swoją urodę. Szacuje się, że rocznie na świecie wykonywanych jest około 10 milionów zabiegów z użyciem botoksu.

  • Czas trwania: 75 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Botoksowe szaleństwo w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Jeszcze nie tak dawno temu operacja plastyczna była luksusem zarezerwowanym dla najbogatszych. Zabieg wiązał się z długotrwałym pobytem w szpitalu i nieraz zagrażał zdrowiu pacjenta. Obecnie, dzięki gwałtownemu rozwojowi medycyny estetycznej, każdy może poprawić swoją urodę. Szacuje się, że rocznie na świecie wykonywanych jest około 10 milionów zabiegów z użyciem botoksu. Zabiegi są coraz tańsze i łatwiej dostępne. Zastrzyk z botoksu można zrobić sobie nawet na ulicy. Być może wkrótce stanie się normą.

Jeszcze nie tak dawno temu operacja plastyczna była luksusem zarezerwowanym dla najbogatszych. Zabieg wiązał się z długotrwałym pobytem w szpitalu i nieraz zagrażał zdrowiu pacjenta. Obecnie, dzięki gwałtownemu rozwojowi medycyny estetycznej, każdy może poprawić swoją urodę. Szacuje się, że rocznie na świecie wykonywanych jest około 10 milionów zabiegów z użyciem botoksu. Poddają się im nawet kobiety poniżej 20. roku życia. Zabiegi są coraz tańsze i łatwiej dostępne. Zastrzyk z botoksu można zrobić sobie nawet na ulicy. Czy "Botoksowe szaleństwo" ogarnie cały świat i stanie się normą?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×