Bracia Jones w Amazonii

The Jones Boys' Amazon Adventure, Wielka Brytania 2011

Relacja z pełnej niesamowitych wyzwań i przygód wyprawy przez Amazonię popularnego brytyjskiego prezentera telewizyjnego Steve'a Jonesa i jego dwóch braci Jonathana i Chrisa.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Bracia Jones w Amazonii w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na zagadnienia związane z globalnym ociepleniem. Chodzi więc nie tylko o przygodę, ale także o naświetlenie problemów tego jednego z najbardziej zagrożonych obszarów na ziemi. Steve i jego bracia, Jonathan i Chris, podczas amazońskiej przygody będą musieli zrobić wszystko aby przetrwać w niegościnnych warunkach dżungli. Droga prowadzi przez odludzia, ale także wioski, gdzie bohaterowie filmu spotykają się z lokalną ludnością i biorą udział we wspólnych grach i turniejach.

Naładowana adrenaliną relacja z pełnej niesamowitych wyzwań i przygód wyprawy przez Amazonię popularnego brytyjskiego prezentera telewizyjnego Steve'a Jonesa i jego dwóch braci. Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na zagadnienia związane z globalnym ociepleniem. Chodzi więc nie tylko o przygodę ale także o naświetlenie problemów tego jednego z najbardziej zagrożonych obszarów na ziemi. Steve i jego bracia, Jonathan i Chris, podczas amazońskiej przygody będą musieli zrobić wszystko aby przetrwać w niegościnnych warunkach nieprzyjaznej dżungli. Droga prowadzi przez odludzia ale także wioski, gdzie bohaterowie filmu spotykają się z lokalną ludnością i biorą udział we wspólnych grach i turniejach. Kulminacją tych zajęć są międzyplemienne zawody piłkarskie w których spotka się miejscowa ludność, policjanci i amazońscy drwale.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×