Brawurowe torty ślubne

Ridiculous Wedding Cakes, USA

Tort weselny musi być wspaniały, dlatego cukiernicy dokładają wszelkich starań, by stworzyć najwykwintniejsze dzieło i sprostać wymaganiom par młodych.

  • Gatunek: Film dokumentalny

Brawurowe torty ślubne w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Na idealna uroczystość ślubna składają się nie tylko suknia ślubna panny młodej czy piękna sala, ale też tort - gwiazda zabawy weselnej. Tort musi być wspaniały, dlatego cukiernicy dokładają wszelkich starań, by stworzyć najwykwintniejsze dzieło i sprostać wymaganiom par młodych.

Oto wchodzi Panna Młoda, cała na biało. Ale tort to już inna historia. W tym programie pary młode z całego kraju mówią "tak" w towarzystwie niesamowitych, powalających na kolana, olbrzymich, niepowtarzalnych, a jednocześnie kruchych i przy najmniejszym błędzie grożących zawalaniem tortów ślubnych. To są torty zrobione z marzeń, które nawet nie stały obok tradycji. Raczej bliżej wieży Eiffla. Ciasta, które przeczą zasadom grawitacji, nie mieszczą się w drzwi, ozdobione setkami ręcznie robionych kwiatów, to tylko niektóre z tych awangardowych zleceń. Klienci chcą ekstrawagancko i dużo, a cukiernicy muszą stworzyć dzieło, które zadowoli każde podniebienie. Czy ich kunszt wystarczy, żeby padło sakramentalne "tak"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×