Brudna strefa. Koronawirus w Polsce

Brudna strefa. Koronawirus w Polsce, Polska 2020

Dokumentalny obraz pandemii koronawirusa w Polsce. Autorzy sprawdzają, jak polska służba zdrowia i całe społeczeństwo radzą sobie w czasie pandemii. Film ukazuje emocje, opinie i trud pracy medyków.

 • Gatunek: Film dokumentalny

Brudna strefa. Koronawirus w Polsce w telewizji

ZwińRozwiń
 • HIT Dnia

  Środa 03.06.2020 21:00

  TVN

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokumentalny obraz pandemii koronawirusa w Polsce. Kamery redaktorów "Superwizjera" zajrzały do karetek i na odziały szpitalne, gdzie każdego dnia toczy się walka o zdrowie tysięcy ludzi. Autorzy sprawdzają, jak polska służba zdrowia - niezbyt dobrze funkcjonująca na co dzień - radzi sobie w czasach pandemii. Film ukazuje emocje towarzyszące pracownikom medycznym i trud ich pracy. Specjaliści i naukowcy opisują także, jak Polacy radzą sobie z pandemią jako społeczeństwo.

Autorzy "Superwizjera" najpopularniejszego programu reporterskiego w Polsce zapraszają na nowy film - reportaż "Brudna strefa. Koronawirus w Polsce". Kamery dziennikarzy zajrzały do karetek, na odziały szpitalne, czyli tam, gdzie każdego dnia toczy się walka o życie i zdrowie tysięcy ludzi. Jak polska służba zdrowia, czyli system, który już wcześniej nie funkcjonował sprawnie, radzi sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nim pandemia? Co myślą i czują ci, dla których strach, złość, stres i kontakt z COVID19 to codzienność? To pytania, na które postarają się odpowiedzieć twórcy materiału. Dodatkowo pojawi się też głos specjalistów i naukowców, którzy opiszą, jak radzimy sobie z pandemią jako społeczeństwo. - Chcieliśmy wejść z kamerą jak najbliżej i nie ingerować w przebieg wydarzeń, jakich byliśmy świadkami. Montowaliśmy kamery w karetkach, jako pierwsi weszliśmy na oddziały zakaźne, na SOR szpitali jednoimiennych. Interesowały nas emocje, opinie i trud pracy ludzi na pierwszej linii frontu. To niekoloryzowany obraz pandemii koronawirusa w naszym kraju – mówi Jarosław Jabrzyk, współautor i producent filmu.

Komentarze

Skomentuj
 • Nico (gość)

  Do w jak ci się TVN nie podoba to oglądaj sobie TVP i TV Trwam i na pewno usłyszysz jedyną słuszną, prorządową, pro PiSowską prawdę

  03.06.2020 21:55
 • jacek (gość)

  dokument w tvn xD aż sobie obejrzę aby dowiedzieć się dlaczego światowa pandemia covid-19 to wina PiS-u

  03.06.2020 21:17
 • w (gość)

  tvn straszy oni tylko wyolbrzymiają sprawę nawet przesadzają o wirusie ble ble nawet potrafią przesadzić że asteroida uderzy i będzie koniec życia a to gówno prawda tvn kłamie w żywe oczy zakłamana przemądrzała stacja a filmy harrego potera i piratów skaraibów moga wsadzić w -----------------

  03.06.2020 20:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 10.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×