Brzuszek

Polska 2014

Majka i Kacper to para, która ma rozmaite problemy. W dodatku Kacper chce, aby Majka postępowała pod jego dyktando. Ona się temu nie poddaje i na złość Kacprowi robi sobie tatuaż na brzuchu.

  • Czas trwania: 69 minut, Gatunek: Komedia
  • Reżyseria: Piotr Matwiejczyk

Brzuszek w telewizji

ZwińRozwiń

Obsada

  • Jaśmina Polak jako Majka
  • Robert Buczyński jako Kacper
  • Dawid Antkowiak

Twórcy

  • Piotr Matwiejczyk Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Bohaterami są Majka i Kacper - młoda para, która ma rozmaite problemy. W dodatku Kacper chce, aby Majka postępowała pod jego dyktando. Ona się temu nie poddaje i na złość Kacprowi robi sobie tatuaż na brzuchu.

Komedia pomyłek w reżyserii Piotra Matwiejczyka. Bohaterami filmu są Majka i Kacper - młoda para, która przechodzi różne problemy. W dodatku Kacper chce, aby Majka postępowała pod jego dyktando. Ona się temu nie poddaje i na złość Kacprowi robi sobie tatuaż na brzuchu. "Brzuszek", jak mówił Piotr Matwiejczyk, jest całkiem poważną opowieścią - Komediowy styl, poważny temat - tłumaczył w jednym z wywiadów i dodawał - Zastanawiam się nad wolnością partnerów w związku. Czy każde może robić, co chce? Czy powinno się prosić o pozwolenie zrobienia tatuażu czy przekłucia jakieś części ciała? Mam nadzieję, że widzowie zadadzą sobie poważniejsze pytania, oglądając tę komedię. Komedią łatwiej jest poruszyć ludzi, nie wpadając w niepotrzebne zadęcie - opowiadał. W "Brzuszku" występują Jaśmina Polak (Majka) i Robert Buczyński (Kacper). Oboje skończyli krakowską szkołę teatralną. Stałym aktorem Matwiejczyka jest Dawid Antkowiak, który również pojawia się w "Brzuszku".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×