Bycie offline - nowy luksus

Offline Is the New Luxury, Holandia 2016

Bycie online przez cały czas i w każdym miejscu ma zalety i wady. Dzięki dostępowi do Internetu, nie ma czasu na bycie samemu, a bycie offline staje się nowym luksusem.

  • Czas trwania: 47 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Bregtje van der Haak

Bycie offline - nowy luksus w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Bregtje van der Haak Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Bycie online przez cały czas i w każdym miejscu ma zalety i wady. Dzięki dostępowi do Internetu, nie ma czasu na bycie samemu, a bycie offline staje się nowym luksusem. W miarę rozwoju sieci cyfrowych jest coraz mniej miejsc, w których można być z dala od wszystkich, w całkowitej samotności. Bycie offline staje się czymś zarezerwowanym tylko dla nielicznych. Nic dziwnego, że powstają specjalne aplikacje umożliwiające nowy rodzaj komfortu. VPRO wprowadza specjalną aplikację umożliwiającą izolację od Internetu.

Czy bycie online przez cały czas i w każdym miejscu jest dobre? Ma to swoje zalety i wady. Dzięki dostępowi do Internetu, nie ma czasu na bycie samemu, a bycie offline staje się nowym luksusem. W miarę rozwoju sieci cyfrowych jest coraz mniej miejsc, w których można być z dala od wszystkich, w całkowitej samotności. Bycie offline staje się czymś zarezerwowanym tylko dla nielicznych. Nic dziwnego, że powstają specjalne aplikacje umożliwiające nowy rodzaj komfortu. VPRO wprowadza specjalną aplikację umożliwiającą izolację od Internetu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×